01 Şubat 2021

Priyanka Chopra Jonas'dan Güzellik Dünyasına Giriş

YAZI: DENİZ MİRAY PETRİNİ

Priyanka Chopra Jonas
Fotoğraf: Annie Leibovitz, Vogue USA, 2019 Ocak

Priyanka Chopra Jonas, şüphesiz 2020 yılını en yoğun şekilde geçiren isimlerden biriydi. İngiliz Moda Konseyi’nin Pozitif Değişim elçiliğinden, televizyon programlarına “Unfinished” isimli anı kitabından yeni film anlaşmalarına kadar oldukça hızlı bir süreç geçiren Chopra, Anomaly adını verdiği yeni bir saç bakım markasını da bu maratona dahil etmeyi başardı.

Bir röportajında “Saçlarım benim için her zaman çok önemliydi. 15-16 yaşlarımda bile şampuan almaya gittiğim zamanlar iyi ürünlerin ne kadar pahalı olduğunu fark ediyordum. İyi ve kaliteli bir saç bakımı herkes için ulaşılabilir olmalı. Ayrıca kullandığımız ürünlerin içeriklerine de daima dikkat ettim ve gördüğüm kadarıyla ürünlerin çoğu sürdürülebilirlikten uzak. Bu yüzden hem güzellik hem de moda dünyasının sorumluluk alması gerektiğini düşünüyorum.” diyen Priyanka da sorumluluğunu aldığı eşitlik, etik yaklaşım konularına ters düşmeyen bir tavırla yeni markasını oluşturuyor.

Güzellik markası yaratan firmalardan Maesa’yla işbirliğine gidilerek oluşturulan Anomaly markasındaki temel felsefeyse ulaşılabilirlik ve sürdürülebilirlik. Tamamen doğal içeriklerden üretilen şampuanlar, saç bakım ürünleri geri dönüştürülebilir şişelerde ve paketlerde oldukça uygun fiyatlarla sunulacak. Priyanka Chopra Jonas’ın güzellik dünyasına sunduğu bu yeni seriyi ise 1 Şubat tarihinden itibaren satın almak mümkün.

ETİKETLER: PRİYANKA CHOPRA , GÜZELLİK , BAKIM , MARKA