05 Ocak 2022

La Maison Valmont'un Yeni Adresi

valmont

İsviçre'nin ünlü cilt bakımı ve parfüm markası Valmont, New York’un ikonik simgelerinden The Carlyle'ın giriş katında konumlanan ilk butiğini açtı. Bu yeni lokasyon, lüks ve sanatı bir araya getirerek ziyaretçilerin yeni favorileri arasında yer almayı hedefliyor.

Şehrin ikonik simgesi Carlyle, nesiller boyunca sofistike konukseverliği sembolize etmesiyle tanınırken, Madison Avenue ve Manhattan'ın sanat galerileri, müzeleri ve lüks perakende alışverişine sadece birkaç adım uzaklıkta bir adrese sahip dünyanın en saygın otellerinden biri olarak öne çıkıyor.

NYC ve Valmont'un ilk butiğine övgüde bulunmak için, Yaratıcı Yönetmen Didier Guillon, çağdaş Amerikalı sanatçılar Sol Lewitt, Mark Tobey ve Woodrow Nasha'dan seçilmiş sanat eserleri, Tintswaloby Didier Guillon'un da dahil olduğu Fondation Valmont koleksiyonundan çok değerli parçalara ve Venedikli sanatçı Aristide Najeanare'nin özel Murano cam aydınlatma armatürlerine de yer verildi. Butik içinde, konukları dinlenmeye ve Valmont'un kişisel sanat koleksiyonunu edinmeye teşvik eden konforlu bir sanat deneyimi odası dikkat çekiyor.

Valmont CEO'su Sophie Vann Guillon, New York'un dinamik bir şehir olmasına dikkat çekerek, "Valmont, en etkili yaşlanma karşıtı ürünleri ve sağlıklı yaşam bakımlarını sunarak kutlamak ve hizmet etmek istiyor. La Maison Valmont, el üstünde tutulacakları ve gençleşecekleri bir kaçış sağlıyor." diyerek yeni adreslerini anlatıyor.

Butikte ayrıca her bir La Maison Valmont marka uzmanlığını kutlayan, l'Elixirdes Glaciers cilt bakımı, Valmont cilt bakımı, Storie Veneziane parfüm koleksiyonları ve markanın sanat bileşeni olan Fondation Valmont ürünleri de özel bölümlerde sergilenecek. Buna ek olarak, müşterilerin kişiselleştirilmiş cilt analizi, ev bakım rutinleri, güzellik ipuçları, önerilen Valmont hizmetleri, bakımları ve kişiselleştirilmiş parfüm profilleri hakkında uzman tavsiyesi alabilecekleri bir danışma alanı, yeni perakende satış noktasında sunulacak.

La Maison Valmont’un New York’taki yeni adresi ziyaretçilerin, kendilerini şımartabilecekleri yeni favori adresleri olmaya aday.

 

 

ETİKETLER: LA MAİSON VALMONT , THE CARLYLE , NEW YORK