15 Nisan 2021

Elie Saab'dan Zarif ve Sofistike Bir Makyaj Koleksiyonu

YAZI: EKİN KURBETÇİ

elie-saab-loreal-makeup-beauty

Fotoğraf: Go Runway

Yüksek modayla yaptığı iş birlikleriyle adından söz ettiren L'Oreal'den yeni bir haber var! Balmain, Karl Lagerfeld ve Isabel Marant'ın ardından markanın yeni sürprizi, Elie Saab. Sofistike elbiseleri ve zarif gelinlikleriyle ünlenen Elie Saab ve Fransız kozmetik devi L'Oreal, mini bir 'gelin makyajı' koleksiyonu için bir araya geliyor.

elie-saab-loreal-makeup-beauty

Fotoğraf: L'Oreal

Elie Saab 'Amacım her zaman kadınları daha da güzeleştirmek; ve bu koleksiyon, onların günlük hayatlarında da daha elegant ve özgüvenli olmalarına yardım etmemi sağladı.' sözleriyle zarafet ve makyajı buluşturan bu ürün ailesini anlatıyor. L'Oreal'in global başkanı Delphine Viguier-Hovasse ise koleksiyonu bir moda buluşmasından daha fazlası olarak görüyor. 'Benzeri görülmemiş bir süreç yaşarken çıkardığımız bu koleksiyon, L'Oreal ve Elie Saab için iyimserlik, öz-değer ve güzellik getirmenin bir yolu olacak.'

elie-saab-loreal-makeup-beauty

Fotoğraf: L'Oreal

Güzelliğin gücünden ilham almanızı sağlayan ürünlerin ambalajları ise makyaj koleksiyonunuza eklemek isteyeceğiniz bir görünüme sahip. Tasarımlar Elie Saab'ın detaylı ve zarif dantel işlemelerine saygı duruşunda bulunuyor. Koleksiyon, saten bitişli ve konforlu bir kullanıma sahip 4 ruj, hyalüronik asitle formülize edilen 3 parlatıcı, gündüzden geceye her görünüme kolayca adapte olabilecek bir far paleti ve takma kirpik efektli maskaradan oluşuyor. Koleksiyonun Avrupa çıkış tarihi Mayıs ayını işaret ediyor. Kendi alanlarında uzman bu iki büyük ismin imzasını taşıyan ürünleri denemek için sabırsızlanıyoruz!

ETİKETLER: LOREAL , ELİE SAAB , MAKYAJ KOLEKSİYONU