23 Ekim 2021

Zendaya'dan İki Gösterişli Güzellik Hamlesi

YAZI: EKİN KURBETÇİ

ZENDAYA-DUNE-RED-CARPET-BEAUTY-MAKEUP-HAIR

Fotoğraf: Getty Images Turkey

İkon kelimesi iddialı bir anlama sahip olabilir, ancak Zendaya bunun altını harika bir şekilde dolduruyor. Kırmızı halı törenlerini, prömiyerleri ve etkinlikleri heyecanla beklememize sebep olan isimlerden biri genç yıldız. Stil danışmanı Law Roach ile mükemmel bir sinerji yakalayan Zendaya güzellik hamleleriyle de, moda tercihlerinde olduğu gibi iddiasını sürdürüyor.

ZENDAYA-DUNE-RED-CARPET-BEAUTY-MAKEUP-HAIR

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Söz konusu saç ve makyaj görünümleri olduğunda da Zendaya kendi kurallarını kendisi koyuyor. Ters köşe hamleler yapmayı seven başarılı oyuncu, yeni gösterime girecek Dune filmi için çıktığı turnedeki güzellik portreleriyle de adından oldukça söz ettirdi.

Filmin kırmızı halı etkinliği için Vivienne Westwood imzalı kostümünü, bronz bir makyajla birlikte katlı kesim saçları ve çabasız fönüyle tamamlayan genç yıldız, yüzünü çerçeveleyen perçemleriyle de bu bohem havayı perçinlemiş. Çatı katında esen rüzgar bile Zendaya'nın lehine. Oyuncunun hafifçe hareketlenen saçları bu görünüme ahenk katmış.

ZENDAYA-DUNE-RED-CARPET-BEAUTY-MAKEUP-HAIR

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Dune kırmızı halı geçidindeyse Zendaya karşımıza Raf Simons'tan bir kıyafetle çıkıyor. Adeta bir heykel gibi görünen oyuncu, bu kez saçlarını örgü ve burgularla kurgulanan bir topuzla şekillendirmiş. İkinci güzellik portresindeki vurucu nokta ise bakışlar. Zendaya'nın galaktik bir ışıltıyla parlayan gözleri ve optik bir illüzyonla uygulanan eyeliner'ı yüksek doz ilgiyi hak ediyor. Kamera karşısındaki her anı yeni bir güzellik deneyimi için değerlendiren Zendaya, bize ilham vermeye devam ediyor.

Zendaya'nın Favori Güzellik Anları

 

ETİKETLER: ZENDAYA , DUNE , KIRMIZI HALI , SAÇ VE MAKYAJ