11 Haziran 2019

Yves Saint Laurent Parfümlerinin Yeni Yüzü Dua Lipa

YAZI: EKİN KURBETÇİ

19-06/11/b31c2928-98e8-4e1d-b408-d15961c85620.jpeg 

Müzik dünyasının, kırmızı halının ve sokak stilinin yeni, genç ve dinamik yüzlerinden Dua Lipa güzellik dünyasında da yerini sağlamlaştırıyor. Daha şimdiden imzası haline gelen küt saçları ve yoğun kirpiklerle çevrili çekici bakışlarıyla yeni nesil güzellik ikonlarından biri olan şarkıcı, Yves Saint Laurent parfümlerinin marka yüzü olarak açıklandı.

Yeni jenerasyonun güçlü, feminen ve dikkat çekici isimlerinden olan Dua Lipa, YSL’nin özgür, ödün vermeyen ve kendi kurallarını yazan kadınının vücut bulmuş hali. Dua da YSL ile iş yapmaktan oldukça mutlu. ‘Yeni kampanya ile güçlü bir bağ kurdum. Çünkü YSL parfümlerinin altında yatan felsefeyle örtüşüyorum. Kendine güven, güçlü ol ve kim olduğundan asla ödün verme. Neye inanıyorsan ve ne yapmak istiyorsan onu yap ve onunla gurur duy. Bu kampanyada bu fikirlerin temsilcisi olduğum için mutluyum.’ sözleriyle anlatıyor Dua Lipa düşüncelerini. YSL uluslararası genel müdürü Stephan Bezy de bu işbirliği için ‘Kendi jenerasyonunun temsilcisi Dua Lipa, Yves Saint Laurent’in DNA’sında bulunan bağımsızlık ve özgürlük fikirlerinin somut örneği. Yeni kadın parfümlerimizde bu kadar genç ve başarılı bir sanatçıyla çalışmaktan gurur duyuyorum.’ cümlelerini kuruyor.

Lipa’nın YSL ile çıkaracağı yeni kampanyası Eylül ayında yayınlanacak. Biz de güçlü karakteri ve başarılı kariyeriyle örnek olan Dua Lipa’yı bu heyecan verici iş birliği için tebrik ediyor ve kampanyayı merakla bekliyoruz!

İlgili Başlıklar