02 Ağustos 2019

Victoria Beckham’ın Güzelilk Markası Hakkında Bilmeniz Gerekenler

YAZI: EKİN KURBETÇİ

victoria-beckham-beauty-brand-details-make-up

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Estée Lauder ile çıkardığı iki başarılı makyaj koleksiyonunun ardından geçtiğimiz şubat ayında Victoria Beckham, kendi güzellik markasını çıkaracağını açıklamıştı. Ünlü isim, amacının kadınları içten dışa, tüm yönleriyle güzelleştirmek ve güçlendirmek olduğunu söylemişti. Victoria Beckham Beauty için çalışmalar hızla devam ederken, aynı zamanda da markaya ait ilk çekimleri ve detaylı bilgileri Victoria kendi instagram hesabından paylaştı.

victoria-beckham-beauty-brand-details-make-up

Fotoğraf: @victoriabeckham

Kadınlara makyajda, cilt bakımında ve parfümde olmazsa olmaz ihtiyaçlarını vermek istiyorum.’ Diyen Victoria markanın çıkış tarihinin bu sonbaharda olacağını açıkladı. Geçtiğimiz sene kendi Youtube kanalını açan Victoria Beckham, markasının etkinlikleri yanında günlük rutinine dair küçk bilgileri de kanalından paylaşıyordu. Bu platformun hayranlarının istekerini daha iyi öğrenmesini sağladığını söyleyen Beckham, oldukça güçlü bir ilk koleksiyonla karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

Merak edenler için söyleyeyeim, Victoria Beckham Beauty tüm cilt tonlarını kucaklayacak, cruelty-free olacak ve lüks ama ulaşılabilir bir fiyat politikası benimseyecek.' açıklamasıyla Victoria, bir nebze de olsa hayranlarının merakını giderdi. Instagramda aynı zamanda #CleanBeauty ve #Not Perfect hashtaglerini kullanan Beckham’ın bu ipuçları bizi doğallıktan yana ve temiz içerikli bir ürün ailesinin beklediğinin sinyallerini veriyor. Satışları ilk olarak online yolla victoriabeckham.com’dan yapılacak olan marka için global bir satış stratejisi henüz açıklanmadı. Biz de stili ve giyim markasıyla trendlere öncülük eden bu ikonik ismin güzellik dünyasında neler yapacağını sabırsızlıkla ve heyecanla bekliyoruz.

Victoria Beckham'ın 5 Güzellik İmzası

ETİKETLER: VİCTORİA BECKHAM , GÜZELLİK MARKASI , VİCTORİA BECKHAM BEAUTY