28 Mayıs 2017

Vanessa Hudgens’ın Pastel Güzelliği

YAZI: E. ŞEVVAL YÜRÜTEN

Vanessa Hudgens

Fotoğraf: @patrickta

Hafta sonu için güzellik ilhamımızı Vanessa Hudgens’ın popüler pembesinden aldık. Hollywood’un ünlü makyaj artisti Patrick Ta’nın sihirli ellerinin değdiği makyajda sezonun yıldız rengi pembe makyajın renk paletini oluştururken, yumuşak ve romantik esintiler dikkat çekiyor. Vanessa Hudgens’ın küt saçlarını tamamlayan flörtöz güzellik, Hudgens’ın ifadesindeki feminenliği yeni bir boyuta taşıyor. Makyaj artisti Patrick Ta, büyüleyici pembe gözler için Elizabeth Arden’in göz paletlerini karıştırırken, Iconic London’ın Original tonuyla da Hudgens’ın pembe ışıltılı yanakları yaratılıyor. Makyajın bu kadar yumuşak ve kusursuz görünmesinin sırrı da yüze renk veren ve canlandıran allık tonunun tüm cilde uygun bir şekilde dağılması. Bakışlara anlam katmak içinse siyah ince bir eyeliner ile gözler destekleniyor. Vanessa Hudgens’ın romantik pembe güzelliğine yine pembe alt tonlu nude bir ruj eşlik ediyor.

P.S. Siz de makyajda otantik renkler yaratmak için Hollywood'un yetenekli makyaj artistlerinden ilham alın ve renkleri karıştırıp makyajınızda yeni tonlar keşfedin!

Vanessa Hudgens

Üstte Iconic London Highligter in Original, Sağ Altta Elizabeth Arden Eyeshadow Trio in Oh So Pink, Sol Altta Elizabeth Arden Eyeshadow Trio in You Had Me So Hard

Yaz İçin Ünlülerden 10 Makyaj Önerisi

ETİKETLER: GÜZELLİK , MAKYAJ , PEMBE , VANESSA HUDGENS