10 Ağustos 2016

Pat McGrath’in Gösterişli Koleksiyonu

YAZI: E. ŞEVVAL YÜRÜTEN

Pat McGrath

Fotoğraf: @patmcgrathreal

Makyaj artisti Pat McGrath ilk ruj kiti Pat McGrath Labs Lust 004 piyasaya sürüyor. Ön gösterimi Atelier Versace 2016 Sonbahar/Kış Couture şovunda gerçekleştiren McGrath yarattığı yakut dudaklarla büyülemişti. Pat McGrath'in gösterişli ve alışılgelmedik koleksiyonu Pat McGrath Labs Lust 004 güzellik dünyasında gelenekleri yeniden icat eden sihirli 11 parçadan oluşuyor. Kylie Jenner’ın her hafta yeni tonlar eklediği koleksiyonuna karşı Pat McGrath’in minimalist tavrının nedeni ise Pat’e göre sadece 2 rujdan bile 30 ton elde etmenin mümkün olması.

Pat McGrath

Kit’in içindeki şeffaf parlatıcı, mat ruj ve renkli pigmentlerle hayalgücünüzün sıınırlarını zorlamak ve 3 boyutlu, mücevherle süslenmiş gibi görünen dudaklar elde etmek sizin elinizde. 2015’in sonunda çıkardığı ve yeraltı disko dünyasından ilham alan makyaj koleksiyonu Phantom 002’yi çılgın bir Brooklyn partisiyle kutlayan McGrath’ın yeni koleksiyonu için vereceği partiyi de sihirli koleksiyonu beklediğimiz heyecanla bekliyoruz. 

Pat McGrath'in yeni koleksiyonu Pat McGrath Labs Lust 004'e 30 Ağustos'tan itibaren patmgrath.com adresinden ve 8 Eylül'den itibaren seçili Sephora mağazaları ve sephora.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

ETİKETLER: GÜZELLİK , MAKYAJ , RUJ , DEFİLE MAKYAJI , PAT MCGRATH , BELLA HADİD , ATELİER VERSACE , 2016COUTURE