14 Mart 2019

Modern & Güçlü: Cara Delevingne'nin Parti Saçı ve Makyajı

YAZI: EKİN KURBETÇİ

cara-delevingne-hair-make-up-beauty-skin-ponytail-party-times-square

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Son günlerde Cara Delevingne ile sık sık karşılaşıyoruz. Yakın zamanda Dior kampanyasında yüzünü gösteren Cara, geçtiğimiz gün de Times Square Edition prömiyerinde karşımıza çıktı, hem de en yeni güzellik portresiyle!

Süper model arkadaşlarıyla partinin tadını çıkaran Cara, Norveçli tasarımcı Kristian Aadnevik'e ait vücut hatlarını sıkıca saran bir elbise giymiş. Yıldızın gece makyajı ve tercih ettiği saç modeli de bu seksapel dozu yüksek elbiseyi destekleyecek kadar güçlü.

cara-delevingne-hair-make-up-beauty-skin-ponytail-party-times-square

Fotoğraf: Insta Story/@romyglow

Son zamanlarda saçlarını bob modeliyle kullanmayı tercih eden ve adeta kısa kesimlerin reklam yüzlerinden biri olan Cara, gece güzelliğinde bu alışkanlığını değiştirmiş ve saçlarında jet bitişli, tepeden, dominant bir at kuyruğu tercih etmiş. Makyajında ise bronz tonlar kullanan Cara, bu renkle gözlerinin mavisini ortaya çıkarırken makyaj artisti Romy Soleimani'nin göz kapaklarının dışına kadar taşan far uygulaması, yıldızın gözlerine daha gizemli ve çekici bir hava katmış. Portföyüne yeni nesil güzellik hamleleri ekleyen Cara Delevingne cool gece görünümlerinize ilham veriyor!

ETİKETLER: CARA DELEVİNGNE , ÜNLÜ SAÇI , GECE MAKYAJI , AT KUYRUĞU