06 Aralık 2017

Margot Robbie’nin Dengeli Parti Işıltısı

YAZI: E. ŞEVVAL YÜRÜTEN

Margot Robbie

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Parti sezonu Aralık ayında ışıltı konusunda doz aşımına dikkat! Eğer bu konuda kafanız karışıksa, Margot Robbie’nin dengeli ışıltısından ilham alın. Hollywood yıldızı, bir kez daha kırmızı halıda güzellik dersi verdi.

Başrolünde olduğu ’’I, Tonya’’ filminin Los Angeles galasına altın payetli bir elbiseyle katılan sarışın güzel, ideal parti elbisesisini seçmekle kalmadı, doğru güzellik manifestosuyla görünümünü baştan aşağı kusursuz kıldı. Avustralyalı güzel, göz kamaştıran elbisesini sade ve sofistike bir makyajla tamamlayarak, ışıltılı elbisesini görünümünün yıldızı yaptı.

5 Adımda Seksi Bakışlar

Sarı saçlarıyla kontrast yarattığı koyu göz makyajı, elmacık kemiklerini ortaya çıkaran doğal görünümlü pembe allığı ve şeftali tonlarındaki kadife dudaklarıyla, Margot Robbie masalsı güzelliğin en minimal haliyle gösterdi. Toprak tonlarındaki makyajı gecenin karanlığına uyum sağlarken, siyah makyajın aksine gece makyajının ağırlığın da bir o kadar uzak.

Son olarak Robbie, ışıltı parti elbisesini dengeleyen duru güzelliğini, yana attığı ipeksi saçlarıyla tamamlıyor. Hollywood’un gözde saçı lob’a asimetrik kesimle ayrı bir hava katan Robbie, retro güzellik ikonlarından hatırladığımız, uçları içe doğru yönelen fönü tercih ederek, kırmızı halı konusunda profesyonel olduğunu kanıtlıyor.

Margot Robbie'nin Güzellik Sırları

ETİKETLER: MARGOT ROBBİE , MAKYAJ , GÜZELLİK , SAÇ , LOB , PARTİ