14 Temmuz 2017

Karlie Kloss’tan Yeni Nesil Kırmızı

YAZI: E. ŞEVVAL YÜRÜTEN

Karlie Kloss

Fotoğraf: @karliekloss

Beyaz platin saçlarıyla güzellik dünyasının son yıldızı Karlie Kloss, güzellik imzasını da yeni saçlarına uygun olacak şekilde baştan yarattı. Küllü kumral saçlarıyla doğal ve duru güzelliğinden şaşmayan Karlie, saçlarını değiştirdiği günden itibaren bambaşka bir güzellik karakterine büründü. Platin saçlarını tamamlayan radikal ruj tercihleriyle dikkat çeken Karlie, son olarak kırmızının en göz alıcı tonuna şan verdi. 

Karlie Kloss

Kloss'un yeni güzellik imzası platin saçların jokeri; kırmızı dudaklar.

Fotoğraf: @karliekloss

Makyaj artisti Hung Vanngo’nun imzasını taşıyan, Karlie’nin kızıl allıkla şımartılmış aydınlık makyajının yıldızı, kadife kiremit dudakları oldu. Yazın gözdesi kırmızı, mat ve vinil formlarıyla her tonuyla popülaritesini korusa da Kloss’un kırmızı-kiremit dudak rengi yeni nesil kırmızı olmayı başarıyor. Karlie Kloss’un göz alıcı güzelliğinde dikkat çeken diğer küçük detaylar ise bakışlarına anlam kazandıran ince eyeliner’ı ve ifadesini güçlendiren kusursuz taranmış/boyanmış kaşları oldu.

Karlie Kloss

Yeni saç rengiyle güzellik kimliğini de değiştiren Karlie Kloss, platin saçlarını karanlık dudaklarıyla kusursuz bir şekilde tamamlıyor.

Fotoğraf: @karliekloss

Karlie'nin platin saç tonu, ilk günkü beyazlığından hafif kremsi bir tona geçiş yaptığı gözlerden kaçmazken; başarılı modelin büyüleyici güzelliğine bu yazın favorisi yüksek at kuyruğuyla eşlik etti. Değişen saç rengiyle güzelliğinde bir dönüşüme giden süpermodel Karlie’nin, gelecekteki ilham veren güzellik hikayeleri için sıkı takipteyiz!

Kırmızının En Sıcak 9 Tonu

ETİKETLER: GÜZELLİK , MAKYAJ , KARLİE KLOSS , PLATİN