11 Mart 2019

Estée Lauder ve Kith’den Retro Logolu Koleksiyon

YAZI: EKİN KURBETÇİ

estee-lauder-kith-beauty-skin-care

Fotoğraf: Estée Lauder x Kith

Sokak giyiminin yüksek modaya olan etkisinin sadece giyimle sınırlı kaldığını sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Victoria Beckham ile olan güç birliğinin ardından Estée Lauder, yeni bir sınırlı üretim koleksiyon ile karşımızda, hem de Amerika’nın ünlü konsept mağazası&markası Kith ile. Bu arada Kith’in de lüks markalarla iş birliği konusunda deneyimli olduğunu belirtelim. KITH x Net-a-Porter ve KITH x Versace koleksiyonlarıyla sesini duyuran markanın kurucusu Ronnie Fieg şimdi de güzellik dünyasına el atıyor.

estee-lauder-kith-beauty-skin-care

Fotoğraf: Estée Lauder x Kith

Satışa çıkacak koleksiyon için Estee Lauder, 1946 yılından kalan logosunu arşivden çıkarmış. Retro görünümlü bu bakım ailesi Estee Lauder’ın 60 yıllık logosunu taşımasının yanında markanın Advanced Night Repair Serum gibi kült ürünlerini barındırıyor. Yani bu mini bakım serisi sağlıklı, ışıl ışıl ve taze bir cilt için gereken A’dan Z’ye tüm ürünlere sahip.

estee-lauder-kith-beauty-skin-care

Fotoğraf: Estée Lauder x Kith

Koleksiyonun sloganı ise Kadınların doğal güzelliğini vurgulayan ve Kith’in kendi mottosu 'Just Us’a selam duran Just You olarak belirlenmiş. Logo değişimi furyasına geçici de olsa kapılan ve sokak modasının ünlü temsilcilerinden biriyle iş birliği yaparak kozmetik dünyasına farklı bir tat getiren Estée Lauder, biz güzellik meraklılarının kalp atışlarını hızlandırıyor. 

ETİKETLER: KİTH , CİLT BAKIMI , GÜZELLİK , ESTÉE LAUDER