14 Ekim 2016

En Güzel Hafta Sonu! Lily Aldridge'in Rüya Gibi Montauk Kaçamağı

lily aldridge

Michael Kors'un seyahat temalı yeni Wonderlust parfümünün reklam yüzü olabilmek için bol bol seyahat eden bir jet sosyete üyesi olmak şart! Michael Kors'un yeni ilham perisi, Nashville'de yaşayan ama işi için dünyayı arşınlayan Lily Aldridge. İşçi Bayramı tatilini, aralarında yakın arkadaşı ve tanıtım filmindeki rol arkadaşı Wouter Peelen'in de bulunduğu bir ekiple Montauk'da yüzerek, sörf yaparak ve tekneyle denize açılarak geçiren ve New York'a dönüş rotasında olan Lily Aldridge, "Bavul toplamada uzmanımdır," diyor, "Youtube'da bir valizin nasıl toplanacağını, kıyafetlerin yer kaplamamaları için nasıl katlanıp yerleştirilmesi gerektiğini anlatan videoların karşısında saatler geçiren biriyim. Bu arada, kabin bagajına her şeyi sığdırmanın yolunu da çok iyi bilirim." Aldridge'in ettiği kadar çok seyahat ediyorsanız, muhtemelen yanınızda kabin bagajından fazlasını taşımıyorsunuzdur zaten.  

Peki Aldridge, Long Island'ın en huzurlu sörf kasabasına giderken yanına bir şişe Wonderlust dışında başka ne alıyor? Başlangıç olarak, Navy plajında kürek sörfü yapabilmek, Montauk yolundaki The Lobster Roll'de öğle yemeği yemek ve Ditch Plains sahilinde yüzebilmek için uygun kıyafetler. Tek parça beyaz Michael Kors mayosunun içinde kürek sörfü yaparken, "İlk kez kürek sörfü yapıyorum! Söylemesem anlayabilir miydiniz?" diyor.  

lily aldridge

Aldridge'in bu maceracı ruhu, onu Kors'un seyahat parfümü için en doğru ilham perisi haline getiriyor. Parfümde ise İtalyan bergamotu, Sicilya mandalini, badem sütü ve pembe biber notaları var. En sonda ise Sri Lanka sandal ağacı notaları burnunuza geliyor. İçindeki malzemeler bile sizi burnunuza hitap eden bir dünya turuna çıkarıyor.  

16-10/13/edit-wonderlustbts3.jpg

Aldridge ve kendi ülkesi Amsterdam'dan kalkıp gelen Peelen, Montauk'u keşfettikleri rüya gibi bir haftasonu yaşadılar. Aldrige, kamp stilinde tasarlanmış otel Ruschmeyer's'ta kokteyl içerken, "Sanırım en güzel kısmı sörftü," diyor, "Su çok soğuktu ama yenilendiğimi hissettim. Beklenmedik bir biçimde güzeldi." Zaten, en güzel kaçamaklar da hep öyle olmazlar mı? 

ETİKETLER: MİCHAEL KORS , LİLY ALDRİDGE