13 Mayıs 2021

Dua Lipa'nın Marie Anoinette Portresi

YAZI: EKİN KURBETÇİ

dua-lipa-style-beauty-brit-awards

Fotoğraf: @dualipa

Dua Lipa stil oyununda olduğu kadar güzellik dünyasında da kendi kurallarını koymayı ve çizgi dışına çıkmayı seviyor. Geçtiğimiz gün gerçekleşen Brit Ödülleri'nde 'punk prenses' görünümüyle gecenin en çok konuşulan ismi olan başarılı şarkıcı, saç ve makyajında da bu farklı ve gösterişli tavrı sürdürmüş. 

dua-lipa-style-beauty-brit-awards

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Vivienne Westwood imzalı kostümleriyle İngiliz ruhuna saygı duruşunda bulunan Dua Lipa, güzellik portresi için Versay Sarayı'na doğru yola çıkmış. Genç yıldız, saçlarında Fransız monarşisinin son kraliçesi Marie Antoinette'ten ilham alan yüksek ve hacimli bir topuz tercih etmiş. Bir dönemin mimari tercihlerine yön veren bu kraliyet topuzu, Dua'nın prenses stiline başarılı bir şekilde eşlik ediyor.

Lipa, makyajında da bu asi prenses havasını sürdürmüş. Punk ve rokoko stilinin güzellik imzası olan allık bombası, görünümün odak noktasında. Sezonun favori rengi pembe, Dua'nın yanakları ve bakışlarında hayat bulmuş. Kırmızı halının asi prensesi, stil ve güzellik oyununda tahta çıkmaya kararlı.

Dua Lipa'nın Güzellik Evrimi

ETİKETLER: DUA LİPA , BRİT AWARDS , TOPUZ , ÜNLÜ SAÇI , ÜNLÜ MAKYAJI