09 Kasım 2020

Doğaya Duyarlı

Sephora

Doğal içerikleri ve geri dönüştürülebilir ambalajıyla Sephora Collection, hem cilde hem de yaşadığımız dünyaya gereken özeni gösteriyor. Yüzde 90 oranındaki doğal içeriklerini Good For You, çevre dostu ambalaj ve sorumlu anlayışla bir araya getirilen içeriklerini Good For a Better Planet ve güzelliği geri dönüştürme ilkesini Good For Recycling sloganlarıyla sahipleniyor.

Sephora Collection “İyi Olan Bizi Güçlendirir” diyerek cilt bakımını en sevdiğiniz rutinlerden biri hâline getirmeyi amaçlıyor. Doğal içeriklere önem veren markanın portföyünde yer alan imza ürünler ise markanın felsefesiyle birebir örtüşüyor. Cildinize ve gezegene iyi gelecek ürünlere gelin birlikte göz atalım.

Fondöten: Doğal ve hafif dokusuyla cilde bakım yapan Sephora Collection Fondöten, on saate kadar kalıcılık vaadiyle vazgeçemeyeceğiniz bir ürün olmayı hedefliyor. Nemlendirici etkisini Maça Çayı’ndan alırken, ışıltı verme özelliğini ise C vitamini sağlıyor. Ciltteki renk eşitsizliklerini ortadan kaldıran ve cilde istediği nemi sağlayan bu fondöten, aynı zamanda doğa dostu.

Ultra Aydınlatıcı Serum: Cilde ihtiyacı olan nemi ve parlaklığı kazandıran serumun formülündeki C ve E vitamini ve doğal içerikler, 28 gün kullanımdan sonra ciltteki ince çizgi ve kırışık görünümünün azalmasını destekliyor. Cilde esnek ve pürüzsüz görünüm veren ürün, hassas ciltler için de uygun.

Kağıt Yüz Maskesi: Vitamin, mineral, protein, enzim ve amino asitler yönünden zengin Sephora Collection Kağıt Yüz Maskesi, cildin tüm ihtiyaçlarına cevap verirken gücünü meyve ve bitkilerden alıyor. Maskenin içeriğindeki nar, yoğun vitamin içeriği sayesinde cildin uyanıp canlanmasına yardımcı oluyor. Cildin ışıltısını yerine getiriyor.

Yüz, Göz, Boyun Temizleme Jeli: İçeriğindeki pancar şurubu, aloe vera özü ve doğal bitki menşeli gliserin cildi nemlendirirken kuruluğu önlüyor. Cildi gözenek ve kızarıklıklardan koruyor. Jel yapısıyla derinlemesine temizlik sunuyor.

Dudak Balmı: Vitamin, mineral ve amino asit yönünden besleyici ve onarıcı etkiye sahip ürün, şeftalinin aromatik gücünü bakım rutininize ekliyor.

ETİKETLER: SEPHORA , CONSCİOUS BEAUTY