01 Ekim 2020

Cilt Lekelerine Karşı Etkili Çözüm

Dermoskin

Cilde renk veren melanin adlı pigmentin deri altında düzensiz bir şekilde toplanmasıyla meydana gelen koyu lekelere elveda demenin mevsimi geldi. Dermoskin’in geliştirdiği Be Bright serisi, güneş hasarının yanı sıra lazer gibi uygulamalar sonrasında oluşabilen tüm koyu lekeleri giderecek nitelikte içeriklere sahip. Seride yer alan her ürün, doğru Ph ve formülasyonlarla kurgulanmış; var olan lekelerin rengini açmakla kalmıyor, yeni leke oluşumunu da baskılayarak önlüyor.

Gündüz rutini: Günlük nemlendirici ve aydınlatıcı güneş koruma ve leke bakımı

AYDINLATICI TONIK

Antioksidan etkili C vitamini ve nemlendirici hiyalüronik asitten oluşan aydınlatıcı tonik, cildin pH seviyesini dengeliyor ve cilt tonunu eşitliyor. Gece ve gündüz kullanımına uygun olan ürünü günde iki defa uygulayabilirsiniz.

ARBUTIN KOMPLEKS KREM

Ayı üzümü yapraklarından doğal olarak elde edilen Alfa Arbutin içeriği sayesinde Be Bright serisinin hem leke oluşumunu önleyen hem de var olan lekelerin rengini açabilen en güçlü ürünü.

VITAMIN C PLUS KREM

Vitaminlerden oluşan besleyici krem, leke oluşumunu baskılayarak engellemenin yanı sıra cilt beyazlatma, cilt elastikiyetini geliştirme ve kırışıklıkları gidermede de oldukça etkili. Gece ve gündüz kullanımına uygun.

PIGMENTYL SUN PROTECTION SPF50+

SPF 50+ faktörlü bu güneş koruyucusu, içeriğindeki Traneksamik Asit ile pigmentasyonun neden olduğu leke oluşumunu önlerken, oluşmuş lekelerin rengini açmaya da destek oluyor.

 

Dermoskin

Gece rutini: Cildi ölü hücrelerden arındırıp yenileyen anti-aging ve yoğun leke bakımı

AHA – BHA KREM

Doğal meyve asitleri özlerinden oluşan güçlü bir formüle sahip krem, cildi soyarak ölü derilerden, lekelerden ve ince kırışıklıklardan

arındırıyor. Dermatoloğunuza danıştıktan sonra haftada üç gün ile başlayıp cildiniz alıştıkça daha sık uygulayabilirsiniz.*

PEPTIT KOMPLEKS KREMİ

Hiyalüronik asit içeriğiyle ciltte dolgunluk yaratarak kırışıklık görünümünü azaltıyor; cilde nem aşılayarak ipeksi bir doku kazandırıyor.

GÖZ ÇEVRESI PEPTIT KOMPLEKS KREMİ

Besleyici etkili C, E ve A vitaminlerini, cilde nem takviyesi yapan hiyalüronik asit, panthenol ve aloe vera ile bütünleştiren krem, göz kenarlarında oluşan mimik kırışıklıklarını azaltıyor ve göz çevresinin canlanmasına yardımcı oluyor.

RETINIL YÜZ SERUMU

Tüm cilt tiplerinde leke oluşumunu önlemeye yardımcı olan kadifemsi dokuya sahip gece serumu, anti-aging özellikli. Kolajen üretimini destekliyor ve kırışıklıkları önlüyor. Yatmadan önce derin kırışıklıklar üzerine üç - dört damla uygulamanız yeterli.

*Eğer ilk defa soyucu krem kullanıyorsanız cildinizin yapısının normal veya yağlı bir cilt olması gerekmektedir. Karma veya kuru ciltler ise doktor tavsiyesi ile kullanmalı, kullanırken de cilt Peptit Kompleks Krem ile birlikte desteklenmelidir. İlk uygulamada cilt yüzeyindeki ölü hücrelerin atılmasına yardımcı olduğu için ciltte yanma, batma, karıncalanma ve kızarıklık olması doğaldır. Cilt alıştıktan sonra her gün en az 12 hafta düzenli olarak uygulamanız önerilir.

Dermoskin ürünlerini incelemek ve detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

ETİKETLER: BEBRIGHT , DERMOSKİN