02 Mayıs 2019

Charlize Theron'un Güzellik Formülü: Jet Saçlar ve Cesur Dudaklar

YAZI: EKİN KURBETÇİ

charlize-theron-red-carpet-lips-hair-bangs-make-up-beauty-long-shot-new-york

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Bir anda karşımıza ultra kısa bob kesimi ve koyu kestane saçlarıyla çıkan Charlize Theron, yeni görünümünü minimal değişikliklerle taze tutmayı iyi biliyor. Yakın zamanda gösterime girecek filmi Long Shot için sık sık kırmızı halıda görüntülenen Charlize, kendisine yeni bir güzellik formülü bulmuş gibi: Parlak bitişli jet saç modelleri ve güzelliğünde odak noktasını dudaklarına çeken cesur renkli rujlar. Geçtiğimiz günlerde mini ense topuzu ve elektrik pembe rujuyla karşımıza çıkan Charlize, şimdi de yeni kestirdiği bebe perçemleri ve kıpkırmızı dudaklarıyla karşınızda.

charlize-theron-red-carpet-lips-hair-bangs-make-up-beauty-long-shot-new-york

Fotoğraf: @hairbyadir

Kısa saçlar nasıl farklı formlara sokulur, Charlize Theron'dan öğrenin. Düz saçlarını arkadan XS bir atkuyruğu şeklinde toplayan Charlize Theron, keksin bitişli bebe perçemlerle bu sade modele karakter katmış. Ünlülerin saç artisti Adir Abergel tarafından tasarlanan bu görünüm için birçok Hollywood ünlüsünün de güzellik hilesi olan takma perçemler kullanılmış.

charlize-theron-red-carpet-lips-hair-bangs-make-up-beauty-long-shot-new-york

Fotoğraf: @gucciwestman

Başarılı oyuncunun güzellik denkleminde rol oynayan kilit saç detaylarının ardından, yıldızın ikinci as oyuncusu ise dudaklar. Bir önceki güzellik portresinde kullandığı pembe rujunu daha klasik bir renkle değiştiren ikonik yıldızın son tercihi parlak kırmızı dudaklar. Yine makyajının merkezine canlı renkteki dudaklarını koyan Charlize Theron'un cilt ve göz makyajı femme fatale görünümünü destekleyen ışık saçan bronz tonlarla tamamlanmış. Siz de ufak dokunuşlarla görünümünüze farklılık ve çarpıcılık katmak istiyorsanız problemi Charlize Theron formülüyle çözün.

Charlize Theron'un Makyajı için 15 İkonik Kırmızı Ruj

ETİKETLER: CHARLİZE THERON , ÜNLÜ SAÇI , KIRMIZI HALI MAKYAJI , KISA SAÇ , KIRMIZI RUJ