29 Mayıs 2020

Burberry Beauty'nin Yeni Güzellik Direktörü Isamaya Ffrench

YAZI: EKİN KURBETÇİ

isamaya-ffrench-burberry-beauty-mekaup

Fotoğraf: Burberry Beauty

Burberry Beauty'nin yeni ve heyecan verici bir güzellik direktörü var: Klasik güzellik kodları ve yaratıcı güzellik hamlelerini birleştirmesiyle tanınan Isamaya Ffrench. 3 Boyutlu tasarım bölümünden mezun olup kendini güzelliğin merak uyandırıcı dünyasına kaptıran Isamaya, makyaj artisti ve aynı zamanda vücut makyajı ve plastik makyaj uzmanı.

isamaya-ffrench-burberry-beauty-mekaup

Fotoğraf: Burberry Beauty

Makyaj dünyasının yükselen yıldızlarından olan Isamaya Ffrench'in profesyonel geçmişinde birçok ünlü isim, fotoğrafçı ve marka bulunuyor. Kim Kardashian, Kendall Jenner, Rihanna ve Björk gibi yıldızların kontak listesinde olan artist, Yves Saint Laurent Beauty'nin ilk marka elçisi olmuş, Tom Ford Beauty'e danışmanlık yapmış, geçtiğimiz sene de Christian Louboutin Beauty'nin güzellik direktörlüğünü üstlenmişti. Isamaya'nın Burberry Beauty ile olan yeni ortaklığı ise markanın kreatif direktörü Riccardo Tisci tarafından 'Senin yeteneğin, gücün ve vizyonundan daima ilham almıştım. Şimdi de Burberry ailesinin bir parçası olduğun için mutluluk duyuyorum.' sözleriyle duyuruldu. 'Isamaya klasik ve yaratıcı arasındaki bağı mükemmel bir şekilde yorumluyor. Cesur, eşsiz bir vizyona sahip ve sınırları zorlamaktan korkmuyor.' vurgusuyla Tisci, bizi heyecan verici bir koleksiyonun beklediğinin altını çiziyor.

Riccardo Tisci'nin onu 'yaratıcı olarak ileri götürdüğünü' belirten Isamaya ise markanın 2019 kampanyalarında yer almıştı. Şimdiyse güzellik direktörü olarak hazırladığı yeni fikirler için genç artist oldukça heyecanlı: 'Üstünde çalıştığımız şeyleri dünyayla paylaşmak için sabırsızlanıyorum!'. Isamaya Ffrench ve Riccardo Tisci vizyonundan çıkacak Burberry Beauty'nin ilk kampanyası bu sonbaharda yayınlanacak. Biz de güzellik dünyasına yeni bir bakış getireceğine inandığımız bu koleksiyona göz atmayı merakla bekliyoruz.

ETİKETLER: BURBERRY BEAUTY , İSAMAYA FFRENCH , MAKYAJ ARTİSTİ , GÜZELLİK DİREKTÖRÜ