21 Aralık 2015

Bulgari Goldea'nızla Eşsiz Bir Deneyim Kazanın

YAZI: EZGİ BİLGİ

Bulgari’nin yeni parfümü Goldea tanrıçalardan ilham alan ve dişiliği vurgulayan çok özel bir koku. Tıpkı Bulgari mücevherlerinde kullanılann titiz işçilikle Alberto Morillas tarafından tasarlanan parfüm markanın karakteristik miskini içeriyor. Oryantal-floral bir aromaya sahip.Üst notalarında kristal misk, portakal çiçeği, ahududu ve bergamot, kalbinde altın misk, ylang-ylang ve yasemin, baz notalarındaysa kadifemsi misk, amber, paçuli ve Mısır papirüsü bulunuyor. Morillas “Bir kuyumcu gibi altının parlaklığını yontmak istedim. Goldea eğer bir nesne olsaydı, Brancusi tarafından yapılmış olan bir altın heykel olurdu. Şekli ile eşsiz ve ölümsüz bir dokunuş sağlayan yumuşak, pürüzsüz ve ipeksi bir koku” diyor. 

bulgari

Gerçekten de bir altın mücevheri anımsatan şişesi en az koku kadar özel. Her zaman ışıltıyla parlayan Goldea kadınını Isabeli Fontana temsil ediyor. Mert&Marcus tarafından fotoğraflanan reklam kampanyasında Bulgari’nin göz kamaştırıcı dünyası yansıtılıyor.

Bvlgari

Bu eşsiz kokuyu deneyenleri bir de sürpriz bekliyor. Bu şık şişeden ilham alarak onu tamamlayacak aksesuarlarla birlikte fotoğraflayıp instagramda 4 Ocak 2015 saat: 00.00’a kadar #mygoldea #bulgari #goldea #fragrance hashtagleriyle paylaşarak çok özel hediyeler kazanabilirsiniz. Vogue Türkiye editörleri tarafından seçilecek fotoğraflar arasından birinciye boğazın en gösterişli otellerinden biri olan Shangri-La Bosphorus Hotel’de 2 gece “tanrıça konaklaması”, ikinciye yine Shangri-La Bosphorus Hotel’de 2 kişilik SPA bakımı ve üçüncüye ise Goldea’nın banyo serisi hediye edilecek. Yaratıcılığınızı kullanın, kendi Goldea’nızı paylaşın, bu eşsiz deneyimi kazanın. 

 

goldea

 

Asya kültürünün elegan detaylarıyla dizayn edilmiş Shangri-La Bosphorus Hotel, Beşiktaş'ta Dolmabahçe Sarayı ve Deniz Müzesi arasındaki lokasyonuyla boğazın en iyi manzaralarından birine sahip. Servis kalitesi, gurme lezzetlerin bulunduğu restoranların yanında CHI, The Spa'da yenilenme deneyimi sizi bekliyor.

bulgari

 

Bu bir tanıtımdır 

ETİKETLER: BULGARİ , GOLDEA