12 Ekim 2017

Zamanı Geri Saran Genaissance de La Mer Ailesi Genişliyor

YAZI: EKİN KURBETÇİ

la-mer-skin-beuty-cream-serum

La Mer'in cilt bakım ürünlerinin mucizevi etkileri Hollywood yıldızlarından bakım meraklılarına bir çok kişiyi etkisi altına aldığı tartışılmaz. 2015 yılında beğeniye sunulan Genaissance de La Mer koleksiyonu ise yaşlanma belirtilerine karşı mücadeleye yeni bir boyut kazandırdı. La Mer'in Kristalize Mucizevi İksirinden elde edilen The Serum Essence kullanıcılarını kendine hayran bırakırken, kristal ve kırmızı alglerden elde edilen yoğun fermentlerle cilt dokusunu yenileyen ve onaran bu güçlü aileye iki yeni ürün daha ekleniyor. Markanın zamanı geri saran Genaissance koleksiyonu The Eye and  Expression Cream göz çevresi ve mimik kremi ve The Infusd Lotion yüz losyonuyla genişliyor. 

Yaşlanma belirtilerini göz çevresinden silen The Eye and  Expression Cream, kırışıklıkları azaltırken daha aydınlık, sıkı ve genç bir görünüm veriyor, stres ve yorgunluk belirtilerini azaltıyor. Deniz taşlarından ilham alan masaj aleti ise uygulamanın etkisini maksimuma çıkartıyor. Ayrıca gülümseme çizgilerinde de etkili olan bu krem bakım rutininizin yeni vazgeçilmezlerinden olmaya aday. 

Ciltte sadece bir kaç dakika içerisinde etkisini gösteren yağ-su bazlı yeni formüllü The Infused Lotion ise yüksek derecede aktif deniz yosunu fermentleriyle anında cildi nemlendirip kadife etkisi verirken aynı zamanda da cilt dokusunu dış etkenlere karşı güçlendiriyor. Daha sağlıklı, yenilenmiş ve enerjik bir cilt için Genaissance ailesine yeni eklenen bu losyon, sonrasında uygulayacağınız The Serum Essence'in etkisini artırıyor. 

La Mer'in tartışılmaz imzasıyla genişleyen Genaissance ailesi sizlere zaman makinesinin kapılarını açacak. 

ETİKETLER: CİLT BAKIMI , YAŞLANMA KARŞITI , LA MER GENAİSSANCE