17 Şubat 2020

Tepeden Tırnağa Bakım: Neutrogena

 neutrogena

Bakımlı ellere ve ayaklara giden en kısa yol Neutrogena'nın hidrojel maskelerinden geçiyor. Yeni nesil hidrojel maskeleriyle manikür ve pediküre alternatif bir çözüm getiren Neutrogena, şimdi de Cica - Onarıcı El ve Ayak maskeleriyle bakım dünyasında yepyeni bir dönemi müjdeliyor. Neutrogena'nın en güncel hidrojel serisiyle bakım alışkanlıklarınızı yeniden yaratmaya ne dersiniz? 

neutrogena

Manikür ve Pedikürde Kalıcılık

İlk kullanımdan itibaren yoğun nemlendirme özellikleriyle manikür ve pedikür süresini uzatmaya yardımcı bu maskeler, el ve ayak bakımına özen gösterenlerin vazgeçilmezi olacak. Kolay uygulanabilir olma özelliği sayesinde günlük hayatın rutininde sadece 10 dakika ayırarak el ve bakımını tamamlayacak maskeleri, kitap okurken, tv seyrederken bile rahatça uygulayabilirsiniz. 

  

Ellerde Onarım Başlasın!

Kuru ve çatlamaya yatkın elleri ilk kullanımdan itibaren onaran maske, elleri yoğun bir şekilde nemlendiriyor ve 48 saat boyunca ciltteki nemi koruyor. Tek seferlik kullanımı, 1 haftalık el kremi kullanıma eş olan maske, düzenli el kremi kullanmayı unutan ancak ellerinin bakımına özen gösterenler için oldukça ideal. 

  

Tepeden Tırnağa Bakım

Kuru ve çatlamaya yatkın ayakları ilk kullanımdan itibaren onaran ve canlandıran maske %60 daha fazla nemlendirici içerik barındırıyor. Yoğun şekilde nemlendiren maske 48 saat boyunca ciltte nemi koruyor, ayakları besliyor ve yumuşatıyor.

ETİKETLER: NEUTROGENA , EL BAKIMI , AYAK BAKIMI