28 Şubat 2014

TANITIM: Buzun altında zaman oldugu gibi kalır


 

La Prairie İsviçre’nin 30 yılı aşkın süredir bilinen köklü mirası eşliğinde, günümüzde ulaşılan yüksek teknoloji laboratuarları ile en zor koşullarda bile hayatta kalmaya devam eden güçlü bitkilerin kaynağına inilerek efsanevi Swiss Ice Crystal Kompleks formüle edildi. Bu eşsiz kompleks iki güçlü bitki ve bir yosun özünün gücüyle, günlük stresin cildimizde yarattığı olumsuz etkileri azaltmak, cildin daha elastik bir görünüme kavuşabilmesi için geliştirildi.
Cellular Swiss Ice Crystal Krem ve Kuru Yağ'ın yoğun nemlendirici özelligˆi cildinizin daha dirençli hale gelmesi, yenilenmesi ve daha uzun bir süre için daha genç bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor.

Cellular Swiss Ice Crystal Krem

Bu pırıltılı yoğun nemlendirici krem cildiniz tarafından anında emilir ve cildin genç görünümünün korunmasına yardımcı olur. Cildinizin direncini hayatın sürekli yaşlandırıcı etkilerine karşı güçlendirmeye destek verir. Biyoteknoloji, sıkı ve kırışıklıkları giderici pürüzsüz bir görünüm kazanılmasına yardımcı olan bitki kök hücreleriyle birleşir ve cildin derinlerindeki su rezervlerini kullanarak cildinizin sürekli olarak nemli kalmasını sağlar.

Nasıl Uygulanmalı?
•    Nazikçe temizlendikten sonra yüz ovali ve boyun kısmına uygulayın.
•    Nem ve bariyer etkisini güçlendirmek için kremin üzerine bir damla Cellular Swiss Ice Crystal Dry Oil damlatın.
•    İster serum üzerine uygulayın.
•    İsteğe bağlı olarak gündüz ve gece kullanılabilir.


Cellular Swiss Ice Crystal Kuru Yağ

Cildinizi en yoğun şekilde besleyip nemlendirirken aynı zamanda pürüzsüz ve yumuşak bir dokuya kavuşturmak istemez misiniz? Cellular Swiss Ice Crystal Kuru Yağ, sadece cildi yoğun şekilde nemlendirip, besleyen bir kuru yağ dışında güçlü yaşlanma etkileri sunan bir cilt bakımıdır. En değerli ve saf bitkisel yağların karışımı ve yaşlanma karşıtı özler sayesinde  cildin genç ve canlı görünümü desteklenir.

Nasıl Uygulanır?
•    Sabah ve/veya akşam uygulanabilir.
•    Cildi beslemek ve tüm yaşlanma etkileriyle savaşmak için tek başına veya bakım kreminizin içerisinde bir ya da iki damla karıştırarak uygulayın.
•    Serum uygulanmasından sonra Swiss Ice Crystal Kuru Yağ bakımını rutin cilt bakım programına ilave etmek için mutlaka krem ile kuru yağ karıştırılarak kullanılmalıdır. Cilde once serum sürülür, ardından bir ya da iki damla Swiss Ice Crystal Kuru Yağ avuç içerisine alınan az miktarda bir nemlendiriciyle karıştırılarak kullanılır.

 

ETİKETLER: CİLT BAKIM , NEMLENDİRİCİ , LA PRAİRİE