23 Ocak 2015

Prenses Manikürü

YAZI: GÖZDE ATAKOĞLU

Walt Disney’in remake filmlerine bir yenisi ekleniyor, Mart 2015’te vizyona girecek olan Cinderella’yı bu sefer romantik bir aksiyon olarak izleyeceğiz. Yönetmenliğini Kenneth Branagh’ın yapacağı filmin başrolünde Lily James rol alıyor, pek çoğumuzun filme Cinderella’dan çok  üvey anne’yi izlemeye gideceğine eminiz zira üvey anne olarak Kate Blanchett karşımıza çıkacak. 

 
    
 
 
Gelelim asıl haberimize ; Gelish ve Morgan Taylor markaları  Cinderella’nın bu yeni versiyonu için prensesten ilham aldıkları 2 yeni oje koleksiyonu çıkarıyorlar. Morgan Taylor’un Gelish ile işbirliği yaparak Disney’in Sindrella’sı için yarattığı  ‘Manis After Midnight’ isimli koleksiyon, orjinal renklerde parlak dokularda ojelerden oluşuyor. 
 
 
 
Özellikle Cinderella’nın elbisesine gönderme yapan buz mavisi tonlarında cilalar koleksiyonun gözde parçası olarak sunuluyor. Cinderella koleksiyonu Şubat ayından itibaren satışa sunulacak.
 
Merakla bekliyoruz…
 

ETİKETLER: OJE , TIRNAK BAKIM , MASAL , CİNDİRELLA , PRENSES , WALT DİSNEY , GELİSH , MORGAN TAYLOR , MANİS AFTER MİDNİGHT