25 Eylül 2018

Oysho Sport Hub İstanbul'da

YAZI: ZEYNEP GÜR

oysho sport hub

Wyndham Grand İstanbul Levent’te 22 Eylül Cumartesi günü gerçekleştirilen Oysho Sport Hub etkinliğinde, Boxing, Surf’s Up ve Active Yoga gibi birbirinden farklı spor dallarına yer verildi. Oysho’nun sunduğu bu yeni spor deneyiminde, tam bir spor tutkunu olan ve enerjisiyle kendine hayran bırakan Burcu Esmersoy’un yanı sıra; Elisabeth Mass, Hande Can, Gizem Barlak ve Burcu Kutluk gibi isimler de tüm etkinlik boyunca seçilen spor dallarıyla güç, hız, çeviklik ve enerjiyi bir arada deneyimledi.

oysho sport hub

Eylül ayında Oysho tutkunlarıyla buluşan Sonbahar/Kış 2018-19 koleksiyonu  “Oysho Sport Hub”, sculpt, boxing ve yoga için üç yeni kapsül koleksiyona sahip. Sculpt koleksiyonu, teknoloji ve modayı mükemmel bir denge içerisinde bir arada sunarken, toparlayan kumaşlarıyla vücüdu tamamen sarıp, kolaylıkla haraket etmeye yardımcı oluyor. 

 oysho sport hub

Her geçen gün spor tutkunları arasında popülerliği artan boksun Oysho ile bir araya gelmesi de bu sezon kaçınılmaz! Boks için hazırlanan kapsül koleksiyon "One More Round" adı altında, bermuda şort, pantalon, vücüdu toparlayan crop-top (sütyen) ve ceket olmak üzere tam dört farklı üründen oluşuyor. Renk tonlarındaysa, yavru ağzı ve altın detayları ön plana çıkıyor.

 oysho sport hub

Oysho yoga koleksiyonuysa; yogayı iç ve dış mekanlarda yapanlar üzerine kurulu. Pamuklu doku ve yumuşak detaylar dikkat çekerken, dikişsiz desenleriyle de yüksek seviyede konforu sağlıyor. Koleksiyonda pembe, bej ve deniz yeşili tonları sıkça görülüyor. 

ETİKETLER: OYSHO SPORT HUB , OYSHO