21 Şubat 2021

Naomi Campbell'dan Pürüzsüz Bacakların Sırrı

YAZI: EKİN KURBETÇİ

naoi-campbell-victorias-secret-runway

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Podyumun ikonlarından Naomi Campbell bu ünvanı sonuna kadar hak ediyor. Kusursuz vücudu ve izleyenleri ele geçiren yürüyüşüyle moda dünyasının yıldız isimleri arasında olan Campbell, defile öncelerinde uyguladığı güzellik sırrını açıkladı.

naoi-campbell-FENDİ-COUTURE-runway

Fotoğraf: Go Runway

Kendi Youtube kanalında Fendi 2021 İlkbahar/Yaz Couture şovunun perde arkasını yayınlayan süpermodel, güne nasıl hazırlandığını da anlatıyor. Şov öncesinde, sabahın erken saatlerinde soluğu masaj salonunda alan Naomi, daha sıkı, selülitsiz ve pürüzsüz bacaklar için lenf drenaj masajı uygulatıyor. '50 yaşındayım ve bu yaşlarda vücut daha fazla su toplamaya başlıyor. Uçaktan indiğimde ya da bir defilede yürüyeceksem bu işlemi mutlaka yaptırıyorum.' diyen Campbell vücut ve yüz için yapılan bu uygulamadan gizli silahı olarak bahsediyor. 

Bakım yağları ve işlem için özel olarak tasarlanan ahşap aletlerle yapılan vücut masajı tıpkı popüler yüz masajı gibi vücuttan ödemin atılmasına, kan dolaşımının hızlanmasına, cildin yenilenmesine ve selülit görünümünün azalmasına yardımcı oluyor. Günlük rutinimizin ayrılmaz bir parçası haline gelen mini masaj seansları popülarite ve etki alanını büyüteceğe benziyor!

Yeni Nesil Estetik: En Etkili Cilt Masajı Aletleri

ETİKETLER: NAOMİ CAMPBELL , BACAK BAKIMI , SELÜLİT , LENF DRENAJ