27 Kasım 2014

Kış için İdeal 7 nemlendirici

YAZI: GÖZDE ATAKOĞLU

1. Perricone/ MD Deep Moisture Therapy

Kuru ve yaşlılık belirtileri derinleşmeye başlayan ciltlere öneriliyor. Krem güçlü bir antioksidan olan ve  E vitaminin bir türevi olan tocotrionol içeriğiyle serbest radikallere karşı da ekstra koruma sağlıyor.
 
 
 
 

2. Shiseido/ Bio- Performance Advanced Super Revitalizing Cream  

Markaya patentli bio-revitalizing kompleks cildin alt katmanlarındaki lifleri yenilemeye yönelik çalışıyor. Kuru ve normal ciltlere anında nem ve konfor sağlıyor, Özel dokusu sayesinde ciltteki ince kırışıklıkların görünümünü hızlıca düzelttiği testlerle kanıtlanmış.

 

3. Sensai/ Cellular Performance HydraChange Tinted Cream

Jel-krem dokusu ve yoğun nem içeren yapısıyla özellikle akneye yatkın olgun ciltlere önerilebilir. Renkli nemlendirici ciltteki renk eşitsizliklerini dengelemeye ve homojen bir görünüm yaratmaya da yardımcı oluyor.
 

4. Darphin/ Intral Soothing Cream

Görevi, hassas ve toleransı düşük ciltlere hızlıca nem ve koruma sağlamak. İçeriğinde markaya patentli Calm kompleks cildi yatıştırırken E vitamin ve orkide özleri ise yaşlanma karşıtı bakım sunuyor. 
 
 

5. Glo. Therapeutics/  Moisture Rich Cream

Olgun, kuruya dönük, hassasiyet yaşayan ciltlere öneriliyor. Suyu tutma özelliğine sahip bir antioksidan olan Lesitin ve yoğun miktarda E vitaminine sahip. Ph seviyesi 5 olan krem, cildi yormadan bakım sağlıyor. 
 

6. Ren/ Vita Mineral Daily Supplement Moisturizing Cream

Adı üzerinde bir çeşit cilt takviyesi. İçeriğinde mineraller, vitaminler ve yoğun antioksidanlar bulunuyor ve tüm cilt tiplerine öneriliyor. 
 

7. Estee Lauder/ Hydrationist Maximum Moisture Cream

Kremin normalden karmaya yönelik ciltler ve kuru ciltler için iki farklı çeşidi var. Özellikle yaşlılık belirtilerinin derinleştiği ciltlere öneriliyor. Hedefi, patentli moisture kompleks ile cilde 24 saat boyunca yoğun nem vermek ve konfor sağlamak. 
 
 
 

ETİKETLER: BEAUTY , CREAM , WİNTER , COLD