20 Eylül 2013

Hayalinizdeki kusursuz cilde kavuşun

Biz kadınlar cildimiz söz konusu olduğunda kusursuz görünümden ödün vermek istemeyiz. Bu uğurda kullandığımız koyu leke karşıtı cilt bakım ürünleri, aydınlatıcı cilt bakım ürünleri, BB kremler, CC kremler, fondötenler gibi pek çok farklı ürüne başvuruyoruz. Peki tüm bu çabalara rağmen makyajsız olsak dahi kusursuz cilt görünümüne kavuşmak mümkün mü?

Raflarda yeni yerini alan Lancome DreamTone'la kadınlara yaşadıkları cilt sıkıntılarından kurtarmak için tüm güçlerini birleştirmiş. DreamTone; koyu lekeler, cilt tonu eşitsizlikleri ve cilt rengi düzensizliklerinde gösterdiği üstün performans ile kişiye özel tasarlanmış.  Açık tenliler, buğday tenliler ve koyu tenliler için ilk cilt bakım ürünü olma özelliğini taşıyor.

Neden mi DreamTone kullanmalısınız?
DreamTone, cildi renk düzensizliklerinden arındırmak ve cilde sağlıklı bir ışıltı vermek için formülünde 3 aktif içeriği bir araya getiriyor:

- Transparan inci tanecikleri: Cilde anında daha aydınlık bir görünüm kazandırıyor.  
- Pembe – bakır renk pigmentleri: Anında daha homojen bir cilt görünümü sağlıyor.
- Işıltı veren ışık tanecikleri: Cildin sağlıklı bir ışıltıyla daha canlı ve daha kusursuz görünmesini sağlıyor.

DreamTone’un hafif formulü cildinize temas ettiği anda emilirken, ciltte ipeksi bir yumuşaklık bırakıyor. Cildin nefes almasını engellemeyen formül yapışkan ve yağlı bir his bırakmazken, cilde anında rahatlık ve tazelik vermeye yardımcı oluyor.
 

Lancome DreamTone: 250 TL

Feyza Düzyol

ETİKETLER: LANCOME , DREAMTONE , CİLT BAKIMI , KUSURSUZ CİLT , AYDINLIK CİLT , CİLT LEKELERİ