23 Temmuz 2019

Güzelliğinizi Misbahçe'yle Aktive Edin!

YAZI: ZEYNEP GÜR

 

misbahçe,valerie,dayan

Misbahçe, kadın ve doğa arasında oluşan çift taraflı diyaloğun bilinciyle, bu bağı daha da pekiştiren bir güzellik formülüne imza atıyor. Doğanın iyileştirici gücüyle Ayvalık'ın katıksız habitatında yolları kesişen Misbahçe, cilt problemleri listesinde baş sırayı çeken leke ve kızarıklık sorunlarına odaklanıyor. Yeni serisinde doğanın saklı gücünü ve bereketini cildiniz ile buluşturan Misbahçe'nin kilit formüllerinden biri: Nemlendirici Leke Karşıtı Aktif Yüz Suyu. Papatya Özü, Alman Papatyası Suyu, Itır Hidrosolü, Aloe Vera Suyu, Gül Suyu, Gotu Kola, Hyalüronik Asit ve Gliserin karışımı mucizevi antioksidan, ciltteki hiperpigmentasyonu azaltırken cilt tonunu eşitlemeye yönelik bakım yaparak cilde doğal bir dolgunluk veriyor.  

Cildinde kızarıklık ve cilt tonu eşitsizliği olanlara ise Misbahçe, başka bir öneriyle geliyor: Nemlendirici Kızarıklık Karşıtı Aktif Yüz Suyu. İçeriğinde bulunan Şizandra Üzümü Özü, Alg Peptitleri, Aloe Vera Suyu, Gül Suyu, Ölmez Çiçek Suyu, Hyalüronik Asit ve Gliserin gibi ekstrem koşullarda bile hayatta kalabilen bu bitki özütleri sayesinde ciltte oluşan iritasyonda ciddi bir düşüş meydana geliyor. Cildinize derinlemesine bakım yaparken doğal bir dolgunluk veren Misbahçe'nin son harikası Nemlendirici Kızarıklık Karşıtı Aktif Yüz Suyu yaz güzelliğinizi ikiye katlayacak. 

 valerie dayan

Vogue Türkiye Güzellik ve Sağlık Direktörü Valerie Dayan, Misbahçe'nin bakım dünyasında mucize etkisi yaratan iki yeni ürünün serüvenini anlatıyor:

“Uzun zamandır yüz kızarıklığımı hafifletecek, pratik bir ürün arayışı içerisindeydim ve hem doğal, hem de efektif bir ürün bulamıyordum. Misbahçe ve kurucusu Serra Göney’le tanışıp, markanın ürünlerini denedikten sonra kendisine bu fikrimi anlattım. Birlikte bir yüz spreyi yaratmaya karar verdik. Uzun zaman üzerinde çalıştıktan sonra, ortaya sprey halinde serum olarak tabir edebileceğim bu yüz spreyi çıktı. Hem her türlü kızarıklığı hafifletiyor, hem de içerisindeki hiyalüronik asit ile cilde nem veriyor. Hassas ciltliler için rüya ürün diyebilirim!” 

misbahçe

 

ETİKETLER: VALERİE DAYAN , MİSBAHÇE , NEMLENDİRİCİ , NEMLENDİRİCİ BAKIM