27 Temmuz 2015

Gülüşünü Göster!

Saç, makyaj, özel bakımlar! Güzel görünmek farklı formüllerle mümkün. Çekici gözükmenin son derece kestirme bir yolu da var: Büyük parlak bir gülümseme! Bunu araştırmalar da teyit ediyor. Neuropsychologia Araştırma Gazetesi’nde yer alan bir makaleye göre, makyajsız bile olsa içtenlikle gülümseyen bir kadın, bakımlı ama somurtan bir kadına göre çok daha çekici geliyor çevresindekilere.

15-07/23/ipana_2-copy.jpg

Güvenli bir gülümsemenin kişiyi ne kadar özel kılacağının altını, İpana ile ortaklaşa gerçekleştireceğimiz #gülüşünügöster projesiyle çiziyoruz. 20 Ağustos’a kadar fotoğraflarınızı Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarından #gülüşünügöster etiketiyle paylaşın, Özge Ulusoy ve Gözde Atakoğlu’nun önerileriyle güzellik ve stil dolu bir gün geçirme şansını yakalayın.

Özge Ulusoy, Gözde Atakoğlu, Vogue Türkiye editörleri ve İpana ekibinden oluşan bir jüri tarafından seçilecek şanslı takipçi, Özge Ulusoy ve Gözde Atakoğlu ile bir ‘güzellik ve stil günü’ geçirmeye hak kazanacak. Bu günün hazırlıklarını içeren çekim arkası videosu Vogue TV’de yayınlanacak, fotoğrafları ise Vogue Türkiye’nin Ekim sayısında yer alacak.

Meraklısına not: Fotoğraflarda büyük kocaman bir gülümsemeyle ışıldayan dişlere sahip olmak İpana 3 Boyutlu Beyazlık Luxe diş macununu ile mümkün. İpana 3 Boyutlu Beyazlık’ı 5 gün boyunca düzenli kullandığınız takdirde, diş yüzeyindeki lekeler yüzde 90'a kadar gideriliyor.

 

Yarışma koşulları için tıklayın

Bu bir tanıtımdır.

 

 

ETİKETLER: #GÜLÜŞÜNÜGÖSTER , GÖZDE ATAKOĞLU , ÖZGE ULUSOY , İPANA