15 Temmuz 2020

Fenty Skin'in Çıkış Tarihi Belli Oldu

YAZI: EKİN KURBETÇİ

brooklyn-beckham-nicola-anne-peltz-victoria-beckham-engaged

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Fenty Beauty'nin güzellik dünyasındaki dominasyonu devam ederken Rihanna yeni oyuncusunu sahaya sürüyor: Fenty Skin. Geçtiğimiz yılın mart ayında tescili alınan marka, tüm güzellik tutkunlarını heyecanlandırmıştı. Vogue İngiltere'ye verdiği röportajda 'Kalite standartlarıma uymayan herhangi bir ürünü piyasaya sürmeyi reddediyorum.' sözleriyle bizi yine mükemmel formüllerin beklediğinin sinyallerini veren Rihanna, gizemli bekleyişe dün yaptığı duyuruyla son verdi.

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

FENTY SKIN (@fentyskin)'in paylaştığı bir gönderi ()

Riri'nin açıklamasına göre Fenty Skin 31 Temmuz'da cilt bakımı dünyasına ilk adımı atacak. Fenty Skin'in resmi sitesine şimdiden kayıt yaptıranlarsa 29 Temmuz'da ön satışa dahil olma hakkı kazanacak. Bakım markasının ürün gamı ise henüz net değil. Ancak yayınlanan tanıtım videosu'na bakılırsa bizi Fenty Skin imzalı bir yüz yıkama jeli, tonik/esans ve nemlendirici bekliyor.

Rihanna'nın sıkı takipçileri ise ürünlerin kimliğini ufak bir araştırmayla çözmüş olabilir. Çünkü marka, Buff Ryder, Instant Reset, Fat Water, Flash Nap ve Hydra Vizor isimleri için tescil başvurusunda bulunmuş. 29 Temmuz'da sır perdesi aralanacak olan Fenty Skin'in Rihanna onaylı koleksiyonunu heyecanla bekliyoruz!

ETİKETLER: RİHANNA , FENTY SKİN , CİLT BAKIMI