10 Ekim 2019

Estée Lauder ile İleri Teknoloji Bakım

19-10/03/sslpj001500_anr_20181114_nk_el_grace_anr_reset-2335_f1a_1080x1080.jpg

Mevsimsel değişiklikler, yoğun seyahat programları, çevresel faktörler ve özel günler gibi hayatınızın yoğun dönemlerinde cildinizde iritasyon, kızarıklık ve nemsizlik problemleri ortaya çıkabilir ve cildiniz sıfırlanma ihtiyacı duyabilir. Yeni Advanced Night Repair Intense Reset Concentrate, içeriğindeki geliştirilmiş Chronolux ™ S.O.S. teknolojisiyle ciltteki iritasyonun yalnızca 1 saatte azalmasına yardımcı oluyor. Ayrıca cildinizi 24 saat boyunca nemlendirmeyi hedeflerken, içeriğindeki güçlü antioksidanlar ile de dış faktörlere karşı korunmasına destek oluyor.

 19-10/03/1001_advanced_night_repair_sc1_vacation_and_travel-0261_1080x1080-1570107627.jpg

Yeni Advanced Night Repair Intense Reset Concentrate’in ciltteki kızarıklık gibi sorunları yalnızca 1 saat içinde gözle görülür şekilde azaltmaya yardımcı oluyor. Cildi baştan yaratmayı amaçlayan ürünün içeriklerine ve sahip olduğu teknolojilere daha yakından bakalım.

 

Stabilize Salisilik Asit + Resveratrol: İritasyonun her aşamasını hedef alır ve cildin doğal iyileşme sürecini hızlandırmaya yardımcı olur. Yeni teknolojiler ile geliştirilen, yüksek performanslı yatıştırıcı bileşenlerden oluşan özel bir formüle sahip. Cildinizi anında sakinleştirmeyi amaçlar. 

Konsantre Arıtma Teknolojisi: Özel olarak geliştirilen bu teknoloji, cilt hücrelerinin iritasyona yol açabilecek birikmiş hasarlarını onarmaya yardımcı olur.

Chronolux ™ Teknolojisi: Estée Lauder’in patentli teknolojisi, cildinizin doğal gece onarımının senkronizasyonunu maksimize etmeyi hedefler. Geliştirilmiş yeni formülü ile cildinize yoğun nemlendirme sağlarken güçlü antioksidanlar ile cildinizi çevresel faktörlere karşı korumaya destek olur.

Hiyalüronik Asit Kompleksi: 15 kat artırılmış konsantre formülü ile 24 saat boyunca yoğun nem desteği sağlar.

Anti-Oksidanlar: Yüksek güçlü anti-oksidanlar, çevresel faktörlere karşı cildi korur.

Cilt Onarıcılar: Soya amino asitleri içeren özel formül, gözenek görünümünü azaltarak pürüzsüz bir cilt görünümüne kavuşmanıza yardımcı olur.
 

Nasıl kullanılır?

Papatya ve lavantanın sakinleştirici ve cildi yatıştırıcı etkisi ile cildiniz ihtiyaç duyduğunda, onarıcı serumunuzdan sonra gece cilt bakım ritüelinizde kullanabilirsiniz. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Ciltte akne oluşumuna sebep olmaz. Tüm cilt tipleri için uygundur.

ETİKETLER: ESTÉE LAUDER , CİLT BAKIMI , AKNE