01 Haziran 2017

Doğanın Saflığı ve Mucizesi Bir Arada

incia

Sabun, kişisel bakım ve ev temizlik sektörüne yeni bir anlayış getiren Glohe’nin ilk markası INCIA, %100 doğal ürünleri ile sizi, sevdiklerinizi ve doğayı korumaya kararlı. 

BioArge Laboratuvarları’nda geliştirilen INCIA, çevreye ve doğaya zarar vermeyen, flora dostu ürünler sunarak, sizi doğanın doğal mucizeleri ile buluşturmayı hedefliyor. INCIA’nın doğa ile dost dünyasında, sıvı ve köpük sabundan kreme, dudak koruyucudan seruma, bulaşık sabunundan yer temizleyiciye kadar birçok kişisel bakım ve ev bakım ürünleri yer alıyor.

ıncia

INCIA Doğal Roll-On Deodorant, koltuk altındaki gözenekleri kapatmıyor, terlemeye engel olmuyor; sadece bakterilerin neden olduğu kötü kokunun önüne geçiyor.

Üretimden ambalaj kullanımına kadar çevre ve doğa dostu yaklaşımı sergileyen INCIA, geri dönüşümlü ambalaj kullanımıyla da kendini farklılaştırıyor. INCIA ürünleri, üretimin her aşamasında testlere tabi tutulduğu gibi, tüm ürün grupları dermatolojik olarak da test ediliyor. Testler hayvanlar üzerinde yapılmıyor, BioArge Hücre Kültürü Laboratuvarında hücreler üzerinde gerçekleştiriliyor.

Doğaya, çevreye ve kendine özen gösteren herkesin vazgeçilmezi INCIA’ya seçkin eczanelerden, Eataly’den ve www.incia.com.tr adresinden ulaşılabiliyor. 

ETİKETLER: İNCİA

İlgili Başlıklar