09 Eylül 2014

Çok Amaçlı Bakım

2011 yılında kadınların cilt bakım rutinlerinde yeni bir dönem başlatan Lancôme, LR 2412 molekülünü içeren cilt bakım ürünü Visionnaire Krem’le karşımızda.  

Bu akıllı ürün; dolgun, gözenekleri sıkılaşmış ve pürüzsüz bir cilde kavuşmanızı sağlıyor.

 

Visionnaire’in özel formülünde iki önemli kahraman bulunuyor: LR2412 molekülü ve hyaluronik asit.  LR 2412 gerçek bir teknolojik yenilik. Cilt ile uyumu sayesinde kremin cildin bütün katmanlarına eşit şekilde nüfuz etmesini sağlıyor.

Vissionaire aynı zamanda yaşlanmayla birlikte doğal üretim süreci yavaşlayan ve cildin temel yapıtaşlarından biri olan hyaluronik asidin yeniden üretilmesine destek oluyor. Visionnaire’i çekici kılan bir diğer özellikse tazelik veren hafif dokusu. Formülü, cilt-ışık etkileşimini artırarak cildin anında daha aydınlık görünmesini sağlıyor.

 

2005’ten beri Lancôme’un güzellik temsilcisi olan ünlü top model Daria Werbowy Visionnaire Krem kampanyası için  Mert&Marcus’un objektifine poz verdi.  “Biz kadınların en büyük cilt problemleri, ilerleyen yaş ile birlikte ortaya çıkan çizgiler ve aynı zamanda ışıltısını ve sıkılığını kaybeden bir cilt. Özellikle benim gibi yoğun tempoya sahip kadınlar cilt bakım rutini olarak fazla zamanlarını almayacak ama aynı zamanda tüm bu cilt problemlerine çözüm olacak ürünler istiyor. İşte tam da bu noktada Visionnaire Krem benim ihtiyaçlarıma cevap veriyor diyebilirim. En çok sevdiğim özelliği hem sabah hem de akşam kullanabiliyor olmam” diyen Werbowy Visionnaire Krem’i çantasından ayırmadığını ekliyor.

 

Visionnaire'i kullananlarsa sonuçtan çok memnun. Deneyen her 10 kadından 9'u da kullandıkları en iyi yüz kremi olduğunu belirtmiş.* Bağımsız bir araştırma şirketinin yapmış olduğu araştırmada kremi bir ay süreyle deneyen kadınların yüzde 90'ı “Yüzüm için tek bir ürün kullanacak olsam, o Visionnaire krem olurdu,” diyor.* Siz de tüm bakım ritüellerinizi değiştirecek Lancôme Visionnaire'i mutlaka denemelisiniz.

Visionnaire Krem'i deneyen 101 kadından biri olan Arzu Özceylan, Visionnaire Krem ile 4 haftalık güzellik yolcuğunu anlatıyor. Keşfetmek için tıklayın!

 

 

* Bağımsız bir araştırma şirketi tarafından, 30 - 45 yaş arası, AB SES grubundan, lüks nemlendirici yüz kremi satın almış 101 kadınla yüz yüze anket yöntemiyle hanelerde İstanbul'da yapılan yüz kremi ürün testi çalışmasının sonuçlarıdır.

 

ETİKETLER: LANCOME