03 Aralık 2014

Cilt Bakımında Sihirli Dokunuş

L’Oréal Paris’in yeni ürünü klasik yaşlanma karşıtı bakımlara meydan okuyor. Revitalift Magic Blur serisi geleneksel optik teknolojideki silikon elastomerler ve ışığı yansıtan ajanlar sayesinde cildi matlaştırıyor, kırışıklıkları dolduruyor ve anında pürüzsüz bir görünüm veriyor. Bunu bir adım daha ileri taşıyan L’Oréal Paris, formüle Pro-Retinol ve Opti-Blur eklemiş. Yaşlanma karşıtı günlük bakımda etkileri kanıtlanan ve dermatologlar tarafından da önerilen bu iki madde sayesinde Revitalift Magic Blur’ün yaşlanma karşıtı etkisi de var. Anında etkisinin yanında uzun vadede de fayda sağlıyor. 

 

                         

 

Revitalift Magic Blur serisinin iki mucize ürünü Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi ve Kapatıcı Krem. Formülündeki Opti-Blur teknolojisi, ışığı yansıtan ve cildi yumuşatan polimerlerden oluşan bir kombinasyon. Dolayısıyla cilde anında aydınlık ve yumuşak bir doku veriyor. Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi günlük bakımda nemlendirici olarak kullanılırken Magic Blur Kapatıcı Krem, makyajdan önce uygulanıyor. Yumuşak dokusu sayesinde kolayca sürülüyor. Ciltteki gözenek ve ince çizgileri örten, kırışıklıklara dolgu etkisi gösteren bu özel ürünün anında pürüzsüzlük sırrı da burada. Ayrıca cilt tonunu da eşitleyen ürün kusursuz bir makyaj için ideal. Seriyi kullanırken alından başlayarak çeneye doğru kremi sürün ve parmak uçlarınızla hafifçe masaj yaparak yayın. 

                      

 

EDA'NIN BAKIM GÜNLÜĞÜ

Beauty-edit güzellik editörü Eda Şentürk de bu mucize ikilinin en sadık kullanıcılarından. Yoğun temposu arasında cilt bakımını da aksatmayan Eda ile geçirdiğimiz günün detaylarını izlemek için tıklayın 

 

 

 

 

ETİKETLER: L'OREAL , CİLT BAKIMI , BAKIM GÜNLÜĞÜ