02 Nisan 2022

Cildinizi Gençleştiren Kapsüller ile Tanışın

Elizabeth Arden kapsül

Elizabeth Arden, 30 yılı aşkın süredir kazandığı 150 güzellik ödülüyle, tek doz teknolojisinde karşımıza çıkıyor. Güçlü bileşenler ve nem arttırıcı seramid ile formülize ettiği, koruyucu ve biyolojik olarak geri dönüşümlü tek doz serum kapsülleri sayesinde cilt bakımının zahmetsiz, etkili ve verimli olmasını sağlıyor. Ayrıca tek doz olarak üretilmiş bu kapsüller, seyahatlerinizde de cilt bakımından ödün vermemenizi sağlıyor.

Biyolojik olarak parçalanabilir olan ve dermotologlar tarafından test edilmiş bu kapsüller, %100 bitkisel ve mineral bazlı malzemelerden üretiliyor. Yüksek potansiyelli aktif maddelerle formüle edilen her kapsülün içerisinde kalıntı veya tüycük bulunmuyor. Her cilt ihtiyacını karşılamayı hedefleyen kapsül serumlar cilt bakımınızın vazgeçilmez bir parçası oluyor. 

Advanced Ceramide

Hafif ve ipeksi yumuşaklıktaki bu serum ile yaşlanma belirtilerinizi azaltabilirsiniz. Cildin doğal nem bariyerine uyumlu olmak için seçilen bileşenler ile formüle edilen Advanced Ceramide Kapsüller cildin sahip olduğu ancak yaş ile birlikte kaybettiği ihtiyaçları yenileyip onarıyor.

Elizabeth Arden kapsül

Retinol Ceramide

Lüks yarı saydam olan gece serumu çizgi ve kırışıkları gözle görülür derecede azaltırken cilt dokusunu ve tonunu iyileştirir. Kapsüllenmemiş retinole oranla %76 daha etkin olan bu formül aynı zamanda retinol ile ilişkilendirilen kurulupa karşı da koruma sağlıyor.

Elizabeth Arden kapsül

Vitamin C Ceramide

Satenimsi yapıda olan kuru yağ, geleneksel C vitamininden 178 kat daha güçlü bir formülle gözle görülür derecede ışıltı veriyor. Ayrıca cilt tonunu eşitleyerek erken yaşlanma belirtilerine karşı koruma sağlıyor. Çift etkili ışıltı verme sistemi matlığı azaltıyor ve geniş gözenekleri küçültüyor.

Elizabeth Arden kapsül

Hyaluronic Acid Ceramide

Daha dolgun, daha sıkı ve nemlendirilmiş bir cilt için nemi hapseden Çift Kilitli Nemlendirme Sistemi ile güçlendirilmiştir. İpeksi ve hafif serum, iki temel gençlik faktörünü tek kapsülde birleştiriyor. Hiyalüronik asit nemlendirirken cildi güçlendiren Seramidler onu kilitliyor. Maksimum etki için formüle edilmiş ve saflık için kapsüllenmiştir.

 Elizabeth Arden kapsül

ETİKETLER: ELİZABETH ARDEN