19 Ocak 2017

Bilimin Yarattığı Gençlik Mucizesi

Bilimsel araştırmalar sonucunda, cildin erken yaşlanmasının temel nedeninin A Vitamini eksikliği olduğu kanıtlandı. Bu bilimsel çalışmaya imzasını atan dünyadaki ilk 5 plastik cerrahtan biri olan Dr. Des Fernandes, içeriğinde yüksek oranda A Vitamini içeren ve cilt bakımında mucizevi etki yaratan Environ ürünlerini geliştirdi. 

environ

A vitamini, yaşlanma sürecini azaltan bir yaşam kaynağı. Aynı zamanda dokuların bakım ve onarımında, hücre yenilenmesinde, yeni hücre oluşumunda ve cildin daha sağlıklı olmasında en büyük etken. Doğduğumuz andan itibaren vücutta bulunan A Vitamini; güneş, çevresel faktörler ve dengesiz beslenme ile azalır. Cildin hızla yaşlanmasına, güneş lekelerinin oluşmasına ve elastikiyet kaybına yol açar.

FDA onayı alan ilk ve tek cilt bakım markası olan Environ, cildin ihtiyaç duyduğu A vitaminini yarattığı "aşamalı A vitamini" sistemi ile cilde nem verirken sağlıklı, ışıltılı ve her yaşta güzel genç cilde sahip olmayı amaçlıyor.

feryal gülman

Environ kremlerinin Türkiye lansmanı Feryal Gülman ev sahipliğinde gerçekleşti.

Doğduğumuz andan itibaren vücutta bulunan A Vitamini; güneş, çevresel faktörler ve dengesiz beslenme ile azalır. Cildin hızla yaşlanmasına, güneş lekelerinin oluşmasına ve elastikiyet kaybına yol açar.

Hatice Yılmaz ve Melodi Karabağ'in kurduğu MTMED Kozmetik bu mucizevi kremin Türkiye distribütorü. Dünyanın en iyi sağlıklı yaşam, wellness ve spa'larından biri olan Canyon Ranch´in Bodrum Kaplankaya dahil tüm dünya şubelerindeki cilt bakımlarında kullanılan Environ ayrıca; Harvey Nichols,  Yaşasın Hayat Şile, Ladonna Estetik Klinikleri'nde de kullanılmakta. 

ETİKETLER: CİLT BAKIMI