08 Ağustos 2019

Angelina Jolie, Kamboçya'da Guerlain'ın Yeni Parfümünü Tanıtıyor

YAZI: EKİN KURBETÇİ

angelina-jolie-beauty-make-up-tattoos-dress-hair-celebrity

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Angelina Jolie, her zamanki gibi yine tüm güzelliğiyle karşınızda! Ancak bu kez Guerlain için kamera karşısına geçtiği ikinci parfüm kampanyasında. 2017'de Guerlain Notes of a Woman parfümünün yüzü olan Angelina Jolie, şimdi de markanın klasik kokusu Mon Guerlain'ın orijinal Eau de Parfum, Eau de Toilette, Bloom of Rose ve Florale'nin ardından beşinci varyasyonu olan Mon Guerlain Eau de Parfum Intense'in kampanyasında yer alıyor.

Bu reklam filmi için Kamboçya'daki tropik yeşilliklerle çevrili evinin kapılarını açan Angelina, Oscar ödüllü görüntü yönetmeni Emmanuel Lubezki ile çalışmış. Gizemli ve cesur karakterine atıfta bulunan The Troggs'dan 'Wild thing, I think I love You' şarkısı eşliğinde doğal güzelliğini ve dövmelerini sergileyen Angelina Jolie, filmde tüm etkileyiciliğiyle adeta vizörden gözlerinizin içine bakıyor.

Üst notalarında bergamot ve lavanta, alt notalarında yasemin, gül ve iris çiçeği, bazında ise vanilya, paçuli, sandal ağacı, kumarin ve meyan bulunduruna bu yoğun ve çekici parfüm ağustos ayının sonunda raflarda yerini alacak. Angeline Jolie'nin hayran bırakan güzelliği ve bu çekici notalarla Mon Guerlain Eau de Parfum Intense'i parfüm koleksiyonumuza katmak için sabırsızlanıyoruz.

ETİKETLER: ANGELİNA JOLİE , PARFÜM , MON GUERLAİN EAU DE PARFUM İNTENSE , REKLAM KAMPANYASI