25 Temmuz 2019

Yağmurlu Havanın Ofis Stili, Diane Kruger'den

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

diane krugerFotoğraf: Getty Images Turkey

Yaz yağmurları zamansız ama çözümsüz değil. Tıpkı Diane Kruger'in üzerinde uygulamalı olarak gördüğünüz gibi. Aslında işin püf noktası kat kat giyinmek. İnce parçaları bir araya getirerek, ansızın yakalanılan yağmurlarla stil sahibi bir hamleyele başa çıkabilirsiniz. Kurumsal hayatın tam ortasında yaşıyorsanız ve son günlerde yağmurla başınız dertteyse, başarılı oyuncunun çabasız ama kurtarıcı stiline şans verin. İşte böyle zamanlarda yapılacaklar:

1.Ayakkabı meselesi: Eğer hava kapalıysa, mevsim yaz da olsa işinizi şansa bırakmayın ve spor ayakkabılarınızı o günkü kurtarıcınız seçin. Özellikle de şehir hayatının koşuşturmacası arasında bir taşla iki kuş vurabilirsiniz.

2.Kat kat giyinin: İnce ama kat kat giyinmek sizi, hem güneş açtığından hem de yağmur yağdığında kurtaracaktır. İşin içine ofis ortamınındaki klima faktörü de eklenince, ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

3.Pastel takımların tam zamanı: Yazın takım giymek ya da kışın açık renkli takımlarla başa çıkmak pek de kolay değil. 'Peki ya öyleyse bu açık renkli takımlar nerede ve ne zaman giyilir?' diyorsanız, işte size fırsat. Pastel tonlu takımların ofis ve yağmurla buluşma vakti geldi.

ETİKETLER: DİANE KRUGER , YAĞMUR STİLİ , OFİS STİLİ , ÜNLÜ STİLİ