15 Nisan 2019

Valentino'nun Naomi Campbell'lı Yeni Kampanyasına İlk Bakış

YAZI: ZEYNEP GÜR

naomi campbell

Fotoğraf: @pppiccioli

Şu sıralar New York metrosuna yolu düşecek olanlara dipnot; Naomi Campbell'ı Valentino 2019-20 Sonbahar/Kış kampanyası çekimlerinde görme olasılıkları çok yüksek. Valentino'nun kreatif direktörü Pierpaolo Piccioli'nin Instagram hesabından paylaştığı Valentino 2019-20 Sonbahar/Kış kampanyasının kamera arkasında (tahmin edeceğiniz üzere) zamansız süpermodel Naomi Campbell yer alıyor. 

İkonik süpermodel Valentino'nun güncellenen VRING çantasıyla, Inez & Vinoodh'un usta objektifinin karşısına geçiyor. Manhattan'ın en kalabalık saatlerinde yemyeşil düşsel elbisesiyle metrosunun gelmesini bekleyen Naomi Campbell'ın stilistliğini Joe McKenna üstleniyor. Makyajında Jimmy Paul, saçında ise Ro Morgan dokunuşları var. 

naomi campbell

Fotoğraf: GoRunway

Kırmızı halı şıklığını Manhattan'ın yeraltı dünyasına taşıyan ikonik süpermodelin son Valentino çıkarması, 14 yıllık bir aradan yeniden dönüş yaptığı Valentino 2019 İlkbahar/Yaz Couture podyumlarında gerçekleşmişti. İtalyan deviyle uzun bir aradan sonra yeniden bir araya gelen Naomi Campbell'ın adını belli ki Valentino hanesinde daha sık duymaya başlayacağız. 

ETİKETLER: NAOMİ CAMPBELL , ÜNLÜ STİLİ