12 Temmuz 2017

Spor Şıklıkta Kim Kardashian Farkı

DERLEYEN: İNAN KIRDEMİR

Kim Kardashian

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Kim Kardashian'ın stil cesaretini, koşulsuz şartsız beğenmek zorunda değiliz ama deneyselliğini takdir etmeli. New York'ta, bir fotoğraf çekimi sonrası stüdyodan çıkarken görüntülenen Kim, spor şıklığa farklı bir boyut kazandırıyor. Atletik bir üst, Adidas'ın ikonik şortu ve ince topuklu sandaletlerle iki uç noktayı buluşturan popüler ikon, tıpkı esrarengiz ev ortamı gibi tarzıyla da şaşırtmaya devam ediyor.

Snapchat üzerinden yaptığı bir paylaşımda, evinde bulunan mutfak masasının üzerinde, un ve şekerden hariç her türlü maddeye benzetilen, tanımlanması zor ince beyaz bir toz kitlesi fark eden hayranları, steril bir ev ortamı sunmadığı için eleştirmişti Kim Kardashian'ı. Twitter'da, masanın üzerindeki toz kitlesinin şeker olduğunu savunan Kim, asılsız dedikodulara mahal vermemek için bu konunun kapanmasını rica etti. Ne yazık ki, bir kez açılan Kardashian dosyasının, ne sosyal medyada ne de basında kolay kolay kapanmayacağını iyi biliyoruz.

Gördüğünüz üzere sansasyonel haberler, Kardashian'ların medyatik hayatının vazgeçilmez bir parçası. Kim bilir, belki de çarpıcı bir stil ilhamı için böyle yaşamak gerekli ya da bu çarpıcılık, moda sahasındaki Kim Kardashian farkının lüzumlu kaynağı.

ETİKETLER: KİM KARDASHİAN , ADİDAS , NEW YORK , ÜNLÜ STİLİ , SPOR