12 Nisan 2022

Rihanna Hamilelik Stilinin Standartlarını Değiştiriyor

YAZI: DİLRUBA KARAKÖSE

22-04/11/screenshot-assetsvoguecom-20220411-11_15_48.png

Rihanna Fenty Beauty Universe davetinde. Fotoğraf: Getty Images

Genellikle hamile kadınların göbeklerini gizlemesine olanak tanıyacak bol parçalar tercih etmesi beklenir. Ancak takvimler artık 2022’yi gösterdiğinden bu algı da çoktan tarihe karışmış durumda. Tabii bunun yolunu açan isimlere de hakkını vermek gerek. Söz konusu hamilelik stili olduğunda ise çoğumuzun ilk aklına gelecek yıldız belli; Rihanna.

Ocak ayının sonunda sürpriz bir şekilde açıkladığı bu haberi pembe Chanel ceketiyle taçlandırırken, aslında bunun ardından bizleri nasıl görünümlerin beklediğinin de sinyallerini vermişti. Fenty Beauty Universe davetinde tercih ettiği The Attico imzalı yeşil ve pembenin hakim olduğu görünümü ise belki de hamileliğinin en iddialı anları arasındaydı. Elbette göbeğini cesurca sergilediği tercihler bununla sınırlı kalamazdı ve kalmadı da.

22-04/11/screenshot-mediavoguecouk-20220411-12_06_09-1649668283.png

Stilinin arkasında aslında başka anlamlar da gizli. Mesela her ne kadar bedeni bu süreçte büyük bir değişim geçiriyor olsa da, Rihanna bunu saklamak yerine gurur duymayı seçtiğini de gösteriyor bir bakıma. Geçtiğimiz Şubat ayında moda haftalarında Dior’dan Gucci ve Off-White’a modaevlerinin defilelerinde boy gösterirken de, sokak görünümlerinde de bu düşüncesini kanıtlamış oluyor.

ETİKETLER: RİHANNA , HAMİLELİK STİLİ , MODA , ÜNLÜ STİLİ , STİL