22 Ağustos 2017

Nicole Kidman’ın Parlama Zamanı

YAZI: BUĞU MELİS ÇAĞLAYAN

Küllerinden doğmak tabiri fazla dramatik ve abartılı kaçabilir; yine de Nicole Kidman’ın şimdilerde kariyerindeki ikinci altın çağı yaşadığını kabul etmek gerek. Çok konuşulan dizi Big Little Lies ve Sofia Coppola’nın The Beguiled filmi ile zirveye yerleşen 50 yaşındaki Avustralyalı, yüksek modaya yakın durarak güncellediği ihtişamlı stiliyle radarımızda. 

17-08/21/nicole-1-1503319188.jpg

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Deneysel Romantik

Karakteristik stil hamleleriyle dikkat çeken Oscar ödüllü ikonun romantizm yorumu, tam da beklenildiği gibi, genel geçer romantizm anlayışından fazlasıyla uzakta. Abartılı fırfırlar, midi kesimler ve beklenmedik dokularla stiline gençlik aşılayan Kidman, güvenli ve klasik kıyılardansa yeni ve deneysel sularda yüzmeyi tercih ediyor.

 

17-08/21/nicole-2.jpg

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Zarafet Dorukta

Cannes gardırobuyla göz kamaştıran Kidman, tül eteği tam 150 saatte tamamlanan Calvin Klein by Appointment imzalı elbisesiyle rafine lüks stil anlayışını bir kez daha gözler önüne seriyor. Düz saçları, siyah rugan ayakkabıları ve zarif aksesuarları, bu ihtişamlı kırmızı halı görünümünün denge unsurları.

17-08/21/nicole-3.jpg

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Kidman’ın kırmızı halıdaki kozu, yalnızca değerli taşlarıyla değil, modern ve farklı formlarıyla da dikkat çeken mücevherler.

ETİKETLER: NİCOLE KİDMAN