18 Ocak 2019

Naomi Campbell'ın Yeni Louis Vuitton İmajı

YAZI: İNAN KIRDEMİR

19-01/18/naomi-louis1-vuitton095654856-1547809658.jpg

Fotoğraf: Claudio Lavenia/Getty Images

Moda takviminde her ne kadar kadınlara ve erkeklere özel ayrı moda haftaları düzenlense de, söz konusu kıfayetler olunca bu cinsiyet ayrımı ortadan kalkıyor. Geçtiğimiz yıl Kim Jones'un ilk Dior Homme defilesine katılan Naomi Campbell'ın erkek koleksiyonuna ait giydiği parçaları anımsayın. Ve sonrasında asansörde çekilen o ikonik fotoğrafı. Campbell'ın üzerinde erkek koleksiyonundan desenli bir gömlek ve siyah bir pantolon var. İki parçada süpermodelin gösterişli stiline uyarlanmış...

Paris Erkek Moda Haftası kapsamında gerçekleşen Louis Vuitton 2019 Sonbahar/Kış defilesinde de benzer bir durum yaşandı. Yakın arkadaşı Virgil Abloh'nun ön sıra davetlisi olarak yer aldığı defilede, Campbell yine erkek kıyafetleri giydi. Hatta defilede kullanılan parçaları ilk olarak Campbell'ın üzerinde gördük. 

Uzun bir blazer ceket ve uçuşan eteğiyle (Evet, yanlış duymadınız! Louis Vuitton 2019 Sonbahar/Kış defilesinde erkekler için tasarlanmış etekler var!) defilenin konu başlıklarından biri olan Campbell, kestirdiği saçlarıyla da herkesin radarındaydı. İlk görüşte tanımakta güçlük çeksek de, süpermodelin yüksek aurasını çıkaramamak ne mümkün!

Naomi Campbell'ın En İkonik Podyum Görünümleri

ETİKETLER: LOUİS VUİTTON , 2019 SONBAHAR/KIŞ , PARİS ERKEK MODA HAFTASI , ERKEK KOLEKSİYONU