07 Mayıs 2018

Metropolün Zarif Kadını: Charlize Theron

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

Charlize TheronFotoğraf: Getty Images Turkey

Güney Afrikalı Hollywood yıldızı Charlize Theron, geçtiğimiz günlerde 'Good Morning America' adlı programa katıldığı sırada New York City’de görüntülendi. Kusursuz güzelliği ve ikonik sarı saçlarıyla dikkat çeken Theron’dan metropolün zarif kadını olmanın püf noktaları! 

4 Adımda Metropolün Zarif Kadını Nasıl Olunur? 

1. Eğer söz konusu zarif olmaksa, bu konuda Charlize Theron'un eline su dökebilecek çok sayıda kişi yok. Bu kombininde de gerek elbisesinin boyuyla, gerekse ölçülü ve şık göğüs dekoltesiyle Charlize Theron yine zarafet dersi veriyor. Yani işe diz altı ve klasik kesimli bir elbise seçerek başlayabilirsiniz.

2. Sivri burunlu ayakkabılar, en büyük yardımcınız! Rahatsız olabilirler ancak bir zarafet timsali oldukları da kesin. Eğer şık bir metropol kadını gibi görünmek istiyorsanız ve rahat bir ayakkabı arıyorsanız, küçük topuklu mule'lar yardımınıza koşuyor.

3. Gözlüksüz asla! Bir metropol kadınının olmazsa olmazı büyük gözlükleridir. Hem cool, hem gizemli...

4. Metropolde yaşayan bir kadın olarak hayatınız oldukça tempolu, haliyle saçlarınıza ayıracak uzun saatleriniz yok. Onun için saçlarınızı rastgele bir topuz ile ensede toplamanız, zarafet hanenize artı puan yazdırırken cool ve çabasız görünmenize de olanak sağlıyor.

Görünümün Anahtar Parçaları:

ETİKETLER: CHARLİZE THERON , NEW YORK CİTY , ÜNLÜ STİLİ