21 Haziran 2018

Meghan Markle’ın Zamansız Givenchy Elbisesi

YAZI: E. ŞEVVAL YÜRÜTEN

meghan markle

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Düşes Meghan Markle, kraliyet stilinde kendini zamansız parçaların asaletine bıraktı. Salı günü başlayan Britanya’nın meşhur at yarışı etkinliği Royal Ascot 2018’e Prens Harry ile beraber katılım gösteren Markle, Clare Waight Keller tasarımı Givenchy elbisesiyle göz kamaştırdı.

Gömlek elbiseyi casual’dan kraliyet resmiyetine taşıyan Amerikalı güzel, klasiklerin her gardırobun ve etkinliğin kurtarıcısı olduğunu hatırlattı. Akışkan gömlek elbisesini, Philip Treacy tasarımı avangard bir şapkayla tamamlayan Meghan Markle, siyah-beyaz şık bir siluet çizdi.

Resmi kraliyet üyesi olduğu günden beri, düğünü de dahil olmak üzere, Givenchy’nin zamansız asaletinin etkisinden çıkamayan Markle, bu etkinlikte seçimi üçüncü kez Fransız modaevinden yana yaptı. Nude ve beyaz tonlarının duru ruhunu kraliyet stilinin kilit kodlarından birine dönüştüren Meghan Markle, Givenchy’i de imza markası olarak mı seçecek?

Düşes Meghan Markle, ''Asil olunmaz, asil doğulur.’’ klişesini güçlü stil hikayeleriyle yıkmaya devam ederken, son görünümüyle yazın en şık ve pratik stil sırrını da açıkladı. Gömlek elbisenin mevsimin kurtarıcı parçasını olabileceğini gösteren Meghan Markle'ın zamansız yaz stilinden ilham alın.

Kraliçe Elizabeth'in yeni gözdesi Meghan Markle'ı mı, öğrenmek için tıklayın.

Meghan Markle'ın Stil Evrimi

ETİKETLER: MEGHAN MARKLE , KRALİYET AİLESİ , İNGİLİZ KRALİYET AİLESİ , ÜNLÜ STİLİ , GİVENCHY