27 Ağustos 2017

Klasik Melania vs. Modern Brigitte

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Melania Trump'ın Jackie Kennedy'nin zarif ve klasik stilini neredeyse birebir kopyalaması, kendisinden daha yenilikçi ve deneysel bir görünüm bekleyenleri pek tatmin etmiyor. Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un eşi Brigitte Macron ise modern ve güncel stiliyle, 2017'de bir First Lady'nin nasıl giyinmesi konusunda adeta ders veriyor.

Melania Trump

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Cuma günü, Camp David'e gitmek üzere Beyaz Saray'dan çıkarken görüntülenen Melania Trump, Missoni imzalı yeşil elbisesi ve turuncu stilettorıyla son derece şık olmasına rağmen, First Lady'lik koltuğuna oturduğundan bu yana güvenli sularda yüzüyor. Melania Trump'ın geçmişte ne kadar cesur olduğunu bilenlerse, bu resmiyet perdesiyle kalıplaştırılmış şıklığı biraz sıkıcı buluyor.

Brigitte Macron

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Diğer yandan 64 yaşındaki Brigitte Macron'un First Lady'liğe yeni bir soluk getirdiği de, su götürmez bir gerçek. Melania Trump'tan daha konforlu ve dinamik bir stille karşımıza çıkan Brigitte Macron, resmi görüşmelerde bile denim giyebiliyor. Çoğunlukla sportif elbiseleri tercih eden Macron'un yanından asla eksik etmediği aksesuarıysa pratik Louis Vuitton çantası. Biri garantici, diğeri ise risk alıyor. Klasik Melania Trump mı yoksa modern Brigitte Macron mu? Karar sizin!

ETİKETLER: FİRST LADY , MELANİA TRUMP , BRİGİTTE MACRON , ÜNLÜ STİLİ