27 Mart 2019

Kim Kardashian'ın Parıltılı Feminizm Çağrısı

YAZI: ZEYNEP GÜR

kim kardashian

Fotoğraf: SplashNews.com

Geçtiğimiz günlerde Paris'teki oteline dönüş yolunda stil radarımıza yakalanan Kim Kardashian'ın korkusuz ve cüretkar tavrının alt yazısı: "Geçmiş geçmişte kaldı!"

2016 yılın son demlerinde Paris'te kaldığı otelde 5 hırsız tarafından soyguna uğrayan ve 10 milyon dolar değerindeki mücevherlerini çaldıran Kim Kardashian, Paris'le arasındaki buzları çoktan eritmiş görünüyor. KKW Beauty imparatoriçesi, gri boğazlı body'si, transparan streç tulumu ve fiyonklu stiletto'larıyla simlerin kuşatması altında. Rapunzel saçları ve gece görüş gözlükleriyse, Kim Kardashian'ın rafine stilinin sık kullanılanları.

Kim Kardashian'ın ultra feminen stil seçimi karşısında dejavu olmanız olası. Geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen Paris Moda Haftası'nda da tercihini Alaïa imzalı streç bir tulumdan yana kullanan reality yıldızı, leoparın vahşi çekim alanına teslimdi. Ve Kim, haftalar sonra bu defa ekstra parıltılı bir streç tulumun içinde sim banyosunda. Tesadüf mü? Hiç sanmıyoruz! Kardashian genleri ona korkularının üstüne gitmesini söylüyor; o da en güçlü kozunu yani feminizmi oynuyor. 

5 Adımda Kim Kardashian Popülaritesi: 

ETİKETLER: KİM KARDASHİAN , ÜNLÜ STİLİ , KARDASHİAN AİLESİ , KARDASHİAN