27 Eylül 2018

Kendall Jenner ve Bella Hadid'ten 'Rihanna Exit'

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

Kendall Jenner, Bella HadidFotoğraf: Pierre Suu/Getty Images

Birlikteyken kameralara yansıyan eğlenceli anları, uyumlu görünümleri ve cool tavırlarıyla, onlar moda dünyasının en gözde BFF’leri arasında. Kimlerden mi bahsediyoruz? Tabii ki Kendall Jenner ve Bella Hadid! Amerikan Büyükelçiliği’nde gerçekleşen partiye katılmak için Paris’teki George V Hotel’den ayrılan yeni nesil süper modeller, bu kez öyle bir moda anına imza attılar ki, uzun süre akıllardan çıkmayacak gibi görünüyor.

Rihanna’nın bir yerden çıkarken, yanında şarap kadehini de götürmeyi sevdiğini hepimiz biliyoruz. Hatta bu öyle bir durum oldu ki, literatüre ‘Rihanna Exit’ olarak geçti. Otellerinden ayrılırken Rihanna'nın bu ikonik hareketine göndermede bulunan ikili, baştan ayağa tek renk stilleri, şarap kadehleri ve uygun adımlarıyla, dün gece muzzam bir ahenk yarattı. 

Bella HadidFotoğraf: Instagram/@dorateymur

Alexandre Vauthier 2018 Sonbahar/Kış koleksiyonuna ait ateş kırmızısı bir elbise tercih eden Kendall, ışıl ışıl kumaşı, seksi asimetrik kesimi ve omuz dekolteli elbisesiyle yüksek dozda parti ilhamı verirken; Bella, bel oyuntusunu ortaya çıkaran drapeli, saten ve midi elbisesiyle zerafet dengelerini alt üst etti. Aksesuar seçiminde ton-sür-ton dengesini koruyan Bella'nın çanta seçimiyse Türk tasarımcı Dora Teymur'dan yana oldu.

P.S: Genç süper modeller Paris'ten bildiriyor! Geçtiğimiz sezonun favori rengi sarı sıcak, bu sezon yerini ateş kırmızısına bırakcak! 

Sizin için seçtik:

ETİKETLER: KENDALL JENNER , BELLA HADİD , RİHANNA EXİT , RİHANNA