13 Temmuz 2017

#BFF: Kendall Jenner ve Bella Hadid Tatilde!

YAZI: E. ŞEVVAL YÜRÜTEN

Bella Hadid

Yazın en beklenen anı, en yakın kız arkadaşıyla yapılan tatil keyfidir. Bu yeni nesil süpermodeller Kendall Jenner ve Bella Hadid için de geçerli! Paris Couture Haftası'nın ardından soluğu Londra’daki Onur Yürüyüşü’nde alan süper ikilinin son destinasyonları: Mikonos.

Mikonos'a ışınlanmadan önce, Kylie’nin yeni sevgilisi Travis Scott’un konserine katılan Kenny ve Bella, kısa süren Londra kaçamaklarının ardından kendilerini Akdeniz sahillerinin sonsuz mavisine teslim etti. Henüz tatil anlarına dair bir Instagram paylaşımı göremesek de, denizin tadını çıkardıkları kesin. Her daim online olmamızı sağlayan Instagram hikayeleri sayesinde eğlence dozu yüksek anlarına tanıklık ettiğimiz ikilinin plaj fotoğraları için ise tetikte bekliyoruz!

Beklerken aklımızı kurcalayan sorular da olmuyor değil. Acaba, bu yaz sevgilisi Zayn ile bolca vakit geçiren Gigi, bestie’sini son dönemde yanından hiç ayrılmayan biricik kız kardeşi Bella’ya mı kaptırıyor? Genç ikonlar, bekar hayatının tadını dünyanın dört bir yanında çıkarırken, bu #bff ilişkisini Gigi kıskanıyor mu, merak etmekteyiz!

P.S. Kızlar bizden size bir tavsiye; yeni erkek arkadaşınızın büyüsüne kapılıp, ilk sevgilileriniz olan en yakın arkadaşlarınızı unutmayın!

 

ETİKETLER: BFF , KENDALL JENNER , BELLA HADİD