05 Kasım 2018

Kazaktan Elbise Olur mu? Bella Hadid'e Göre Olur!

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Bella Hadid

Fotoğraf: Gotham/GC Images

Uzun kesim bir kazağı elbise olarak kullanmak, sizin kulağınaza da hoş gelmiyor mu? İmkansız değil. Birkaç stil hamlesiyle gardırobunuzdaki kazaklara yeni bir soluk getirebilirsiniz. Nasıl yapılması konusunda ilk yardımı yeni nesil süpermodel Bella Hadid'den alıyoruz. O günlük stilinde değişim ve yenilik sevenlerden. Her parçayı kendine uyarlaması da bu yüzden. Buna elbise gibi giydiği kışlık kazakları dahil.

Öncelikle kazağınızın boyuna dikkat edin. Uzun olması mühim. Uzunluk konusunda ölçüyü tutturduktan sonra, zarif bir kemer ile kazağınızı dönüştürmeye başlayabilirsiniz. Bella bunun için gold rengi bir Chanel zincir tercih etmiş. Şık ve klasik bir hava yaratmak istiyorsanız, siz de benzer bir kemer veya zincir kullanabilirsiniz. Daha sportif görünmeyi arzuluyanlar için de kalın ve tokalı kemelerler öneriyoruz. 

Bella'nın kombinindeki göz alıcı detaylardan biri de egzotik çizmeler. Kış sezonunun en cool parçalarından biri olan bu çizmeler nereye giderseniz gidin stilinizi yıldızlaştıracaktır. Sahibi olmadan kışı geçirmeyin!

Bella Hadid'in İlham Veren Retro Saç Modelleri

ETİKETLER: BELLA HADİD , ÜNLÜ STİLİ , NEW YORK